Detail info
Close

KATARÍNA KNECHTOVÁ a Folklórny súbor ŠARIŠAN-PUTO

KATARÍNA KNECHTOVÁ a Folklórny súbor ŠARIŠAN-PUTO

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

KATARÍNA KNECHTOVÁ a Folklórny súbor ŠARIŠAN-PUTO na festivale Folklórna Bystrica 2021

Réžia: Jaro Moravčík

Festival Folklórna Bystrica 2021 uvádza jedinečnú hudobno-tanečnú show KATARÍNY KNECHTOVEJ a folklórneho súboru ŠARIŠAN (hudobná aj tanečná zložka), ktorá prináša jedinečné žánrové prepojenie dvoch hudobných svetov - popovej a folklórnej hudby.

50 účinkujúcich na jednom pódiu prinesie spev, tanec a emóciami a virtuozitou nabitú hudbu.

"Miluj a nikdy sa nepretrhnú putá, ktoré nás spájajú. Puto k zemi, k domovine, k priateľom, k rodine, k ľuďom, k tradíciám. Lebo láska je puto, čo viaže zemekruh..."

Katarína Knechtová - pôsobí na hudobnej scéne už 23 rokov. Začínala v IMT Smile, neskôr spoluzaložila skupinu Peha, kde pôsobila 12 rokov. Od roku 2008 je na sólovej hudobnej dráhe. Spolupracovala s mnohými umelcami z Čiech aj Slovenska (Chinaski, Meky Žbirka, Cigánski Diabli, IMT Smile...), ale aj so zahraničnými umelcami napr. Christian Eigner, Howard Bullivant, Charlotte Hatherley...

Folklórny súbor Šarišan - pôsobí doma, ale aj v zahraničí už 52 rokov. Šarišan je popredný folklórny reprezentant regiónu Šariš a jeho metropoly Prešova. V súbore hrá, spieva a tancuje viac ako 60 mladých ľudí, ktorí absolvujú ročne vyše 70 vystúpení doma i v zahraničí. Program folklórneho súboru je inšpirovaný bohatstvom folklórnych tradícií regiónov východného Slovenska - Šariš, Zemplín, Spiš a Abov. Tieto v umeleckom spracovaní súboru prinášajú originalitu a neopakovateľnosť ľudového umenia regiónov a sú významnou súčasťou reprezentácie národného kultúrneho bohatstva Slovákov zahraničí.

Nenechajte si ujsť tento hudobný počin, ktorý uvedieme na jednom z mála tohtoročných folklórnych festivalov, ktoré sa budú na Slovensku konať.

Kapacita Amfiteátra Banská Bystrica je na základe rozhodnutia Vlády SR a Hlavného hygienika SR obmedzená na maximálne 1000 miest.

Predstavenie sa koná za každého počasia. Zlé počasie, nie je dôvodom na vrátenie vstupného.

Zľavy/Discounts:
Bez nároku na zľavu.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - KATARÍNA KNECHTOVÁ a Folklórny súbor ŠARIŠAN-PUTO - 6.8.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie KATARÍNA KNECHTOVÁ a Folklórny súbor ŠARIŠAN-PUTO, ktoré sa malo konať dňa 6.8.2021 o 20:00 hod. v Amfiteáter Banská Bystrica,, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom formulára v registrovanom účte klienta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus kartou: Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Benefitovou poukážkou (prípadný doplatok kartou): V prípade, že klient doplácal rozdiel ceny, k žiadosti je potrebné vyplniť vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie`` aj číslo účtu, na ktorý má byť platba poukázaná. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top