Detail info
Close

KING DIAMOND

KING DIAMOND

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 31.05.2013
Miesto konania/Place of event: Aegon Aréna NTC, Bratislava
Čas/Time: 20:00 hod.
Vstup/Entry: 19:00 hod.

Cena/Price: 32,-€

Popis/Description:
BRATISLAVA – Jedna z najvýraznejších postáv rockovej hudby – kultový King Diamond – vystúpi 31. mája v Bratislave. Velikán s rovnomennou skupinou, ktorého tvorba inšpirovala a ovplyvnila mnohé slávne rockové skupiny, predstaví fanúšikom veľkolepú metalovú show. Vstupenky na podujatie sa predávajú od pondelka 21. januára v sieti Ticketportal. Prvých 100 kusov bude za zvýhodnenú cenu 29 eur.

King Diamond je pojem. Impozantné výpravné divadlo plné hudby, špeciálnych efektov, unikátnych kulís a rekvizít sa stalo poznávacím znakom po celom svete. Dánsky rodák Kim Bendix Petersen vystupujúci pod pseudonymom King Diamond má na svojom konte spolupráce s kapelami či umelcami ako Metallica, Dave Grohl, Cradle of Filth, Motörhead či Ozzy Osbourne. Rešpekt a uznanie si King Diamond získal aj svojim projektom Mercyful Fate.

Bratislavský koncert si pre technickú náročnosť vyžiada dlhú prípravu a mimoriadne sofistikované scénické riešenia. Živé vystúpenia King Diamond sú totiž nezabudnuteľné nielen po zvukovej, ale aj vizuálnej stránke.
K najväčším úspechom King Diamond patrí nominácia na cenu Grammy z roku 2007 za album Give Me Your Soul... Please.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children:
Bez nároku na zľavy!!!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture KING DIAMOND
picture KING DIAMOND
picture KING DIAMOND
picture KING DIAMOND
picture KING DIAMOND
Top