KOVACS

KOVACS

Miesto:

Holandský hudobný klenot sa premiérovo predstaví na Slovensku

Vstupenky

Popis podujatia

Speváčka KOVACS zavíta do Bratislavy

Extravagantná umelkyňa Sharon Kovacs, speváčka s vyholenou hlavou ukrývajúca pod medveďou kapucňou hlas soulovej legendy, je záhadným fenoménom.

Svoju kariéru začala v hudbe a neskôr rozšírila svoj talent aj do oblasti umenia a módy. Po absolvovaní hudobnej školy a improvizovaných „open mic“ večeroch v holandskom Eindhovene si cez rôzne úskalia vydláždila vlastnú jedinečnú cestu a svojím šarmom dobyla svet. Jej bondovské tango noir z EP „My Love“ z roku 2013, čiastočne nahraté na Kube, sa okamžite stalo európskym hitom. 

Kovacs, ktorá je hudobne inšpirovaná velikánmi ako Holliday, Simone, Bassey, Winehouse a Beth Gibbons z Portishead, sa môže pochváliť množstvom ocenení, vystúpeniami na veľkých festivaloch aj po boku Robbieho Williamsa. Za zmienku stojí aj jej zmluva s prestížnou modelingovou agentúrou Viva Paris.

V roku 2015 sa debutový album Kovacs s názvom „Shades Of Black“ dostal do hitparád v 36 krajinách, v Nemecku sa umiestnil v TOP10 a v jej rodnom Holandsku sa dokonca stal jednotkou. Úspech Kovacs potvrdzuje aj viac ako 60 miliónov zhliadnutí na YouTube.

Jej druhý album „Cheap Smell“ je jedným z najúprimnejších a najinšpiratívnejších sólových albumov desaťročia. Ide o nekompromisný pokus vysporiadať sa so svetlom a tieňom moderných vzťahov, sériu priznaní o divokej láske a jej nástrahách, o hedonizme a závislosti, ktoré sa u Sharon v posledných rokoch zdvihli ako silná emocionálna horská dráha.

Kovacs jednoducho používa hudbu ako plátno na rozprávanie príbehov, ktoré vás strhnú svojou pútavosťou k neodkladnému vypočutiu. V rámci európskeho turné vám svoje umenie predvedie 11. mája 202 v Majestic Clube, kde predstaví aj dlho pripravovaný nový album.

ZŤP - 10€ (limitovaný počet)

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture KOVACS
picture KOVACS
Top