Kabaret humoru - Štvrtá tretina

Kabaret humoru - Štvrtá tretina

Dátum: 25. novembra 2019 - 12. februára 2020
Miesto: LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava

Vstupenky

Pondelok
25
Nov 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Kabaret humoru - Štvrtá tretina
Streda
12
Feb 2020
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Kabaret humoru - Štvrtá tretina

Popis podujatia

Miesto konania/Place of event: Loď - Divadlo v podpalubí, Bratislava
Cena/Price: 10,- €

- nový humorný divadleno-hudobný kabaret komikov Jakuba Nvotu a Kamila Žišku
Skvelé vtipné dialógy spojené s kabaretnými pesničkami. Inteligentný humor (vtip, nadhľad, zmysel, i hĺbka), ktorý sa na Slovensku stáva ohrozeným druhom, a ktorý napriek svojej originalite môžeme prirovnať k humoru Lasicu a Satinského
Viedli sme už veľa Žiškovsko- Nvotovských rozhovorov na javisku, ale ešte nikdy tu nebol kabaret dotýkajúci sa „športu“. A pritom, koľko tém sa v ňom ukrýva. Napríklad taký hokej. V dnešnej postfaktickej dobe vraj už nie je pravda nikde, okrem športových výsledkov... alebo sa dajú aj tie relativizovať. Jedno mužstvo tvrdí, že to bolo 4:3, druhé naznačuje, že ide o hoax a súperov výmysel. A nie sú dejiny len metafory športových disciplín a čo by sa stalo, keby sa NHL presunula na Oravu? A nie je puk v skutočnosti malá čierna diera? A čo keď sa v časoch meniacej sa klímy roztopí všetok ľad. A čo na to Šatan a Jágr? A dájú sa hry W.Shakespeara hrať ako hokej?
Prípadne môžu byť povahy divákov podobné so zložením chemických prvkov? Rozžiarený divák typu neón? Či nezlomný ako vápnik? Alebo sa môžu navštevníci divadla spolu viazať ako zlúčeniny kyslíka s uhlíkom?:)
Všstko to spolu slúži ako prostriedok pre dobré divadlo – divadlo ako také – autorské – Nvotovsko-Žiškovské – vtipné, s veľkou dávkou humorného nadhľadu a so zmyslom i hodnotou
autori, réžia: Jakub Nvota a Kamil Žiška, hudba: Kamil Žiška, texty: Jakub Nvota, výtvarno: Lucia Šedivá
Hrajú: Jakub Nvota a Kamil Žiška

Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Česká stand up comedy – DĚLÁME TO VE TŘECH! - 16.3.2020 o 19:00 hod.

Predstavenie Česká stand up comedy – DĚLÁME TO VE TŘECH!, ktoré sa malo konať dňa 16.3.2020 o 19:00 hod. v LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava,, je ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie Kabaret humoru - Štvrtá tretina v novom termíne: 18.5.2020 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Vstupenky sa NEMôŽU vracať, klienti NEMAJÚ nárok na vrátenie peňazí !

ZMENA V PROGRAME: 16.3. – ako náhradné je 18.5.Kabaret humoru: Dňa 16.3. 2020 pon., je Česká stan dup comedy DĚLÁME TO VE TŘECH žiaľ zrušené kvôli nariadeniam Vlády SR – ako prevencia.

 _____________________________________________________

Náhradný termín pre toto predstavenie sa nám žiaľ s českými hercami nepodarilo, napriek veľkej snahe, nájsť, tak sme pre Vás vybrali náš nový výborný a humorom nabitý kabaret Jakuba Nvotu a to 18.5.2020 - Kabaret humoru – Štvrtá tretina (vstupenky s dátumom 18.3. ostávajú v platnosti na termín 18.5.pon.) V prípade ak by Vám náhodou tento náhradný termín nevyhovoval, tak si môžete lístky tak, či tak ponechať a vybrať si a telefonicky dohodnúť (na tel. č. 0903.449.650) iné predstavenie z nášho programu – a tým podporiť naše divadlo. Ide o vládou SR nariadený zákaz organizovať kultúrno-spoločenské podujatia a tento zákaz platí od 10.3. – do 23.3. 2020. Nečakaná zmena nás mrzí. Za pochopenie ďakujeme! A ďakujeme aj za Vašu priazeň. Loď – Divadlo v podpalubí, www.lodteatro.sk , info na tel. čísle: 0903 449 650.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top