Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní

Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní

Dátum: 4. júna - 7. júla 2023
Miesto: Zvolen, Nitra, Žilina, Stará Turá, Stupava, Vrbové, Svätý Jur

Vstupenky

Nedeľa
4
Jún 2023
19:00
Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní
Pondelok
5
Jún 2023
19:00
Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní
Utorok
6
Jún 2023
19:00
Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní
Pondelok
3
Júl 2023
19:00
Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní
Dom kultúry Javorina

Stará Turá

Štvrtok
6
Júl 2023
19:00
Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní
Piatok
7
Júl 2023
19:00
Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní
Streda
5
Júl 2023
19:00
Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní
Scheidlinova záhrada

Svätý Jur

Popis podujatia

5.7.2023 o 19.00 hod.  Svätý Jur  Scheidlinova záhrada (Cena ticketportal:17€ / Cena na mieste 20€)
Koncert bude  pripomínat staré časy folkových festivalů, kdy lidé seděli na celtách a dekách, obklopeni přirodou a zpívajícím davem...Tedy deky a celty sebou... Přidte si s námi zazpívat a vrátit alespoň na chvili čas do roku 1980... Hosťom bude ALAN MIKUŠEK.

Honza Nedvěd mladší, Hanka Nedvědová, bratři Oršulíci a Ladislav Zvak si v roce 2021 řekli, že spolu šlápnou do pedálů a založí novou kapelu. Od března 2022 si na koncertech budete moct zazpívat nejen staré hity od Nedvědovcov, skupiny Příbuzní, Spirituál Kvintet, či Brontosaurů, ale uslyšíte i spoustu nových autorských hitů, které budou postupně s kapelou vydávat. A bude na koncertech víc starších, nebo nových hitů.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní - 24.4.2023 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Koncert Honza Nedvěd ml. a Příbuzní, ktoré sa malo konať dňa 24.4.2023 o 19:00 hod. v Kultúrny dom Zobor, Nitra , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 5.6.2023 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 28.3.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 28.3.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 28.3.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 28.3.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 28.3.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top