Detail info
Close

LEMON FEST

LEMON FEST

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Zapíš si dátum13.07.2024 a priprav sa na nezabudnuteľný zážitok v príjemnom letnom prostredí martinského amfiteátra, ktorý otvorí svoje brány prvému ročníku LEMON FEST.

Tešiť sa môžete na vystúpenie kapiel Horkýže slíže, Heľenine oči a Ine Kafe, ktoré vždy dostanú publikum do varu. Nebudú chýbať ani zástupcovia hip-hopovej scény. Priestor sme dali martinskému interpretovi Lewelovi a Majselfa nemusíme predstavovať.

Sme nesmierne šťastní, že po 1x v Martinskom amfiku vystúpi „KRÁĽ“ hip – hopu Patrik Rytmus Vrbovský so svojimi najväčšími hitmi a odpáli svoju nezabudnuteľnú show.

Povestnou čerešničkou bude použitie najmodernejších technológií a špeciálnych efektov pre nezabudnuteľný audio – vizuálny zážitok.

Pridajte sa k nám na LEMON FEST a zažite spolu s nami neopakovateľnú atmosféru, ktorú si ešte dlho budete pamätať.

Vstupenky: predpredaj 20€, na mieste 25€

Zľavy - Deti do 10 rokov vstup zdarma v sprievode dospelej osoby, ktorá má zakúpenú vstupenku.

ZŤP - S držitelia preukazu majú vstup zdarma bez nároku na vyhradené miesto /musia byť doprevádzané dospelou osobou, ktorá má zakúpenú vstupenku/

Realizované s finančnou podporou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej Republiky.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top