Detail info
Close

LOTE 2020, Back to normal?

LOTE 2020, Back to normal?

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Predstavme si jeseň tohto roka. Ako bude vyzerať „návrat do normálu“ pre ľudí z marketingovej komunikácie? Ako sa zmenili priority a marketingové plány? Ako pandémia ovplyvnila zaužívané postupy, nastavené procesy, ale aj fungovanie značiek, agentúr a médií v komunikačnom biznise? V neposlednom rade ako na tieto zmeny zareagoval spotrebiteľ? Čaká nás obdobie, od ktorého máme všetci tie najvyššie očakávania.
Ako bude vyzerať návrat do „normálu“ a aké stopy zanechala pandémia v našom uvažovaní, bude už 10. septembra hovoriť zástupcovia zadávateľov, agentúr a médií. Zdá sa, že nás biznis nikdy nebol tak na hrane ako práve teraz. A vy môžete spoznať ako sa mení uvažovanie a plány lídrov nášho trhu.

Living on the edge (LOTE) je úspešná konferencia zameraná na český a slovenský mediálny a marketingový trh, ktorá sa bude konať 10. septembra na pláži Tyršák alebo online. LOTE už tradične prináša top témy, ktoré hýbu svetom médií a marketingu.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top