Detail info
Close

Ľadové kráľovstvo Frozen II

Ľadové kráľovstvo Frozen II

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

🥰Všetkých malých divákov a ich rodičov pozývame 19. 3. 2023 o 15.00 hod. do divadelnej sály kultúrneho domu v Nových Zámkoch na najobľúbenejšiu a najúspešnejšiu rozprávku všetkých čias Ľadové kráľovstvo Frozen II.🥰
 
Čaká na vás pokračovanie príbeh dvoch sestier, Elsy a Anny. 
Kráľovstvo Arendelle má konečne svoju kráľovnú Elsu. Teraz, keď by mohla v pokoji vládnuť a vystrojiť svadbu svojej sestre Anne, sa zase niečo zvrtne.
A tak osvedčená partia - Elsa, Anna, Kristoff a snehuliak Olaf - sa vydávajú za ďalším dobrodružstvom.
 
V hlavných úlohách: 
Majo Labuda
Andrea Somorovská
Lucia Bugalová
David Árva
 
Tento rozprávkový muzikál prinesie skutočný zážitok nielen deťom, ale aj dospelým. 
 
Bez zliav!

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Ľadové kráľovstvo Frozen II - 25.3.2023 o 15:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Ľadové kráľovstvo Frozen II, ktoré sa malo konať dňa 25.3.2023 o 15:00 hod. v Dome kultúry, Nové Zámky, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 19.3.2023 o 15:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 8.3.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 8.3.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 8.3.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 8.3.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 8.3.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Ľadové kráľovstvo Frozen II - 25.3.2023 o 16:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Ľadové kráľovstvo Frozen II, ktoré sa malo konať dňa 25.3.2023 o 16:00 hod. v Dome kultúry, Nové Zámky , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne: 25.3.2023 s novým časom začiatku o 15:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top