Detail info
Close

Lenka Dusilová BAND

Lenka Dusilová BAND

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Lenka Dusilová BAND na CZ/SK Tour aj v Bratislave a Žiline

 

Jedna z najpozoruhodnejších českých hudobníčok Lenka Dusilová dala dohromady novú kapelu. Spoločne prídu predstaviť trojnásobne ocenený album Řeka. Zaznie aj prierez zo starších skladieb v nových aranžmánoch v päťčlennej zostave. Na CZ/SK TOUR 2023 zavíta do deviatich miest, medzi ktorými bude aj Bratislava / Randal Club – 13. 12. 2023  a Žilina / Smer 77 – 15.12.2023.

 

Lenka Dusilová neustále rozvíja svoj prejav. Od tej doby, čo pôsobila v skupinách Sluníčko, Lucie, Pusa s Davidom Kollerom, Čechomor, sa stala jednou z najoriginálnejších speváčok na českej scéne. Vystriedala popri tom mnoho žánrov – rock, folk, šansón, jazz. Okrem účinkovania v kapelách sa venovala aj sólovej dráhe. Cesta k autenticite bola odmenená cenami Anděl, ktoré vyhrala deväťkrát (najviac v histórii spolu s Danom Bártom a Anetou Langerovou).

 

Za posledný štúdiový album Řeka získala tri ocenenia v kategóriách najlepší album, skladba, interpretka roku. Názov nahrávky metaforicky vyjadruje rôznorodosť dynamiky a vlastnosti systému, ktorý je ovplyvňovaný svojím okolím – terénom, počasím a neprirodzenými dejmi v krajine. Odkazuje na schopnosť Lenkinho hlasu „vplávať“ do nepokojnej atmosféry a upokojiť ju jemnými elektronickými aranžmánmi a následne ju rozburácať nezastaviteľným tokom improvizácie jej nádhernej farby hlasy. Na nových piesňach spolupracovala s producentom Aid Kid, a speváčkami Monikou Načeva a Ivou Bittovou.

 

Lenka Dusilová opísala nahrávku Řěka týmito slovami: „Album je plavbou skrz rôznofarebné hudobné imaginácie, ktoré sú sčasti inšpirované mikropríbehmi a nekonkrétnymi ozvenami mojej rodovej línie a mojou súčasnou realitou, v ktorej sa učím viac veriť svojím schopnostiam a prírodným zákonitostiam. Niektoré skladby vznikli z empatie a obdive k sile a tvrdohlavosti žien, ktoré sa snažili ochraňovať svoje rodiny a nádeje v toku rôznorodých udalostí, ktoré nemohli ovplyvniť. Nemalá časť materiálu vznikla tiež pri putovaní po ohrozených pamiatkach bývalých Sudet, ktoré sme navštívili v rámci projektu Monument/um. A ich príbehy často rezonujú s mojou témou.“

 

Hudobníčka sa opäť posunula aj čo sa týka fungovania jej kapely – predtým to bol projekt Baromantika, neskôr spolupracovala so skupinou Květy. Teraz dala dohromady novú zostavu pod názvom BAND – Igor Ochepovsky (gitary, sample, vokály), Jan Aleš (syntetizátory, vokály), Ondřej Hauser (basgitara), Michal „Kolouch" Daněk (bicie nástroje, sample), Alen (vokály).

 

Lenka Dusilová BAND zavíta 13. 12 do bratislavského Randalu a 15. 12 do žilinského Smer Klub 77.

 

Informácie:

Lenka Dusilová BAND; 13.12.2023; Randal Club, Bratislava

Lenka Dusilová BAND; 15.12.2023; Smer Klub 77, Žilina


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Lenka Dusilová BAND
picture Lenka Dusilová BAND

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Lenka Dusilová BAND - 15.12.2023 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Lenka Dusilová BAND, ktoré sa malo konať dňa 15.12.2023 o 20:00 hod. v Smer Klube 77, Žilina, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top