Detail info
Close

Letné shakespearovské slávnosti 2023

Letné shakespearovské slávnosti 2023

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Spravte radosť svojim blízkym a venujte im pod stromček darčekovú poukážku na predstavenia Letných shakespearovských slávností 2023

Letné shakespearovské slávnosti sú najväčším a najstarším divadelným festivalom svojho druhu na Slovensku. Festival sa po prvý krát konal v Bratislave v roku 2001. Brilantné Shakespearove hry a jedinečná atmosféra letných večerov sú od začiatku mimoriadne príťažlivé pre špičkových tvorcov a nadšených divákov. Vždy sú sviatkom divadla v netradičnom open air priestore Bratislavského hradu.

Letné shakespearovské slávnosti 2023 sa budú konať v mesiaci júl a august 2023 a v programe sú PREDBEŽNE  naplánované inscenácie  HAMLET v réžii Pavla Kheka.  Dvaja páni z Verony , Komédia omylov, Rómeo a Júlia  a hosťujúce predstavenia z Českej republiky.

K dispozícii sú darčekové poukazy v hodnote 33,- Eur a 23,- Eur, ktoré môžete využiť vo všetkých kategóriách sedenia (Premium, VIP, I. a II. zóna). V predaji je aj špeciálna darčeková poukážka s pohárom sektu v cene  - v sume 36,- Eur, ktorú budete môcť využiť bez doplatku len v sedení VIP prípadne s doplatkom v sedení PREMIUM.

Po zaplatení obdržíte darčekový poukaz mailom. Obdarovaný si ich bude môcť uplatniť na konkrétne predstavenia a konkrétne miesta prednostne pred zahájením online predaja vstupeniek.

O prednostnom zahájení predaja v apríli 2023,  budete informovaní mailom  na mail, z ktorého boli vstupenky zakúpené a aj na stránkach www.wshakespeare.sk

Poukaz bude možné využiť len na predstavenia 23. ročníka v termíne júl – august 2023 v Bratislave.

Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na Vás v lete 2023!

Letné shakespearovské slávnosti

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top