Detail info
Close

MAJSTER A MARGARÉTA – divadelné predstavenie

MAJSTER A MARGARÉTA – divadelné predstavenie

Dátum: 30. - 31. augusta 2024
Miesto: Kulturpark, Košice
Adresa: Kukučínova 2, Košice

Vstupenky

Piatok
30
Aug 2024
19:00
MAJSTER A MARGARÉTA – divadelné predstavenie
Kulturpark

Košice

Sobota
31
Aug 2024
19:00
MAJSTER A MARGARÉTA – divadelné predstavenie
Kulturpark

Košice

Popis podujatia

Prinášame do Košíc skvelé predstavenie Divadla TEATRO TATRO „MAJSTER A MARGARÉTA“

 

Zaplatíte najvyššie vstupné aké ste za divadelné predstavenie kedy zaplatili, ale v cene máte doživotný nezabudnuteľný zážitok, neskutočné emócie, štyri hodiny smiechu, smiechu cez slzy, absurdností, neskutočného humoru, výnimočných hereckých výkonov a neobvyklý priestor cirkusového šapitó. O tomto predstavení budete ešte dlho hovirť, premýšľať, len tak ľahko ho nedostanete z hlavy... Svoje peniaze, ktoré zaplatíte za vstupenky nebudete nikdy ľutovať !  Kapacita hľadiska je iba 150 miest.

 

Účinkujú: Milan Ondrík, Lukáš Latinák, Marián Miezga, Róbert Jakab, Lukasz Kos, Zuzana Moravcová, Peter Oszlík, Agáta Spišáková, Rudo Kratochvíl, Martin Nahálka, Šimon Spišák, Martin Šalacha, Andrej Kalinka, Lucia Korená a Ondrej Spišák

Divadelné zoskupenie Teatro Tatro 30. a 31. augusta o 19.00 hod. vo svojom šapitó v areáli Kulturparku na Kukučinovej 2 v Košiciach odohrá predstavenie Majster a Margaréta.

Vyrovnať sa knižke – kultovému románu Bulgakova – bolo pre Teatro Tatro veľkou výzvou a hľadaním odpovedí na otázky: Ako sa diabol, ktorý sa zjavil v tridsiatych rokoch minulého storočia v Moskve, zmenil a nakoľko ovplyvňuje svet súčasnosti?  Nie je náhodou súčasný svet  ešte o niečo diabolskejší ako svet porevolučnej Moskvy?  A Ježiš Kristus má ešte nejaký vplyv alebo je to len idealistický prorok, ktorý, keby sa teraz zjavil, tak by okamžite skončil v blázinci, vo väzení alebo by umrel hladom?  Bojíme sa posledného súdu?  A existuje dnes ešte láska, ktorá je tak veľká, že sa pred ňou pokloní aj samotný diabol? Práve ľúbostná línia románu je pre „teatrácku“ dramatizáciu zásadnou. Ambíciou predstavenia je posunúť „obyčajné“ rozprávanie „prostého“ príbehu ešte hlbšie do metaforického sveta mágie a sna.

  • V predstavení sa fajčí a používajú sa vulgarizmy. Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov

 

  • Upozorňujeme divákov, že po začiatku predstavenia už nie je možné vstúpiť do divadelného šapito. Neskorý príchod zároveň nie je dôvodom na vrátenie vstupného.

 

Réžia: Ondrej Spišák

V predstavení sa fajčí a používajú sa vulgarizmy.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top