Detail info
Close

MDŽ Ladies Night

MDŽ Ladies Night

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Milé dámy,

tak ako nám páni sľúbili, pozývame vás na skvelú večernú SHOW pre dámy v Jack Pube Michalovce, kde vás príťažliví páni ROZPÁLIA a privedú do vytŕženia počas MDŽ edície už 2.marca 2024.

Do Jack pubu zavítajú NOVÍ charizmatickí páni, ktorí so svojimi show precestovali viaceré európske krajiny, a ktorých turné videlo už viac ako 10 000 po celom Slovensku!

Nebude chýbať ani šarmantný hostess hore bez a bohatá TOMNOLA, v ktorej prvá cena je SÚKROMNÝ STRIPTÍZ!!!

Neváhajte a naplánujte si svoju dámsku jazdu s kamoškami a rezervujte si dobre miesta kým sú.

Zhrnutie na čo sa môžete tešiť:

● Welcome drink

● Súťaž a tombola o množstvo zaujímavých cien od iMODA.sk

● Hudobné mixy rôznych žánrov

● Tematické vystúpenia slovenských striptérov

● Show nabitá sexy vystúpeniami, šarmom a eleganciou

● Moderátor

● DJ

 

Info:

Otvorenie klubu o 20:00

Začiatok show  o 21:00

Vstup do ukončenia show cca do 24:00 iba pre dámy

Po ukončení programu bude večer pokračovať voľnou zábavou na OLDIES PÁRTY :-)

Dámy NEVÁHAJTE a kúpte si svoje vstupenky čo najskôr, pretože počet vstupeniek je vzhľadom na kapacitu samotného Jack pubu OBMEDZENÝ

Vstupné:

16 Eur predpredaj, 19  Eur na mieste

Vstup povolený od 18 rokov.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture MDŽ Ladies Night
picture MDŽ Ladies Night
picture MDŽ Ladies Night
picture MDŽ Ladies Night

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - MDŽ Ladies Night - 2.3.2024 o 21:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie MDŽ Ladies Night, ktoré sa malo konať dňa 2.3.2024 o 21:00 hod. v JACK pub coffee drink and music, Michalovce, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to  na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať  prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top