Detail info
Close

MEDUZA IN BRATISLAVA

MEDUZA IN BRATISLAVA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Meduza is back in Bratislava! After great success of Sold Out show at their premiere; they are back again! 
MEDUZA have lead the charge in returning house music to daytime radio across the globe with great success. In the space of two years they had become the biggest global streaming Italian artist in the history of music on both Spotify and Apple Music in Italy, a quite staggering achievement.
Their debut release, ‘Piece of Your Heart’ featuring Goodboys, has now seen over 2 billion streams globally, reaching the top 10 of the official charts in 20 countries. Certificated in 23 countries with multi Diamond, Platinum and Gold around the world and a the icing on the cake in 2019 a GRAMMY nomination in the best dance recording category. The follow up single, ‘Lose Control’ with Goodboys and Becky Hill, made an unprecedented impact,reaching the UK Top40 in its first week, also notching upward of 2 billion cumulative streams, again top 10 in multiple countries and certifications in the same. A pattern being established! These headline successes are also bolstered by an impressive catalogue of hand picked remixes for the likes of MK, R+, Ed Sheeran and Faithless, displaying not only Meduza’s signature sound and energy, but also the raw ability to create a stand out club releases whenever called upon. Move forward to late 2020 and the release of MEDUZA's 3rd single "Paradise" featuring Dermot Kennedy which has seen a repeat of the first 2 singles, with gold and platinum certifications in 24 countries with over a billion streams across all platforms. The MEDUZA juggernaut shows no sign of slowing down with their 4th single, ’Tell It To My Heart’ feat Hozier which rounded of 2021, reaching the UK charts as it continues to grow globally as its proceeding records have done. The touring diary for MEDUZA continues to display its insatiable demand for the hottest act in electronic music from performing at the likes of Fabric (London), Elrow, Warehouse Project (Manchester), Green Valley Brazil and EDC Mexico to now settling into a residency at The Wynn, Las Vegas plus multiple main stage headline performances at some of the worlds biggest festivals around the globe. Alongside a dedicated North and South American tour run to come in 2022, Meduza continue to be the benchmark for dance music, globally.
 
VIP: vlastný a rýchlejší vstup do areálu, balkón, výhľad na pódium, vlastný bar, možnosť sedenia 
 
SKY BOX: 1000 Euro (Including 8 VIP Tickets and bottle Service)

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture MEDUZA IN BRATISLAVA

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - MEDUZA IN BRATISLAVA 2020 - 4.4.2020 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie MEDUZA IN BRATISLAVA 2020, ktoré sa malo konať dňa 4.4.2020 o 20:00 hod. v Edison Park, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 10.3.2023 o 21:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 9.3.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 9.3.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 9.3.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 9.3.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 9.3.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - MEDUZA IN BRATISLAVA - 4.4.2020 o 20:00 hod.

Predstavenie MEDUZA IN BRATISLAVA, ktoré sa malo konať dňa 4.4.2020 o 20:00 hod. v Edison Park, Bratislava,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: ktorý čoskoro zverejníme, v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top