Detail info
Close

MIREILLE MATHIEU

MIREILLE MATHIEU

Dátum: 15. decembra 2024
Miesto: PEUGEOT aréna Bratislava
Adresa: Príkopova 6, Bratislava

Mirelle Mathieuová francúzska diva, označovaná aj ako druhá Edith Piaf v Bratislave.

Vstupenky

Nedeľa
15
Dec 2024
19:00
MIREILLE MATHIEU

Popis podujatia

Mireille Mathieu sa vracia do Bratislavy s novým programom! 

Francúzska šansoniérka Mireille Mathieu sa opäť vracia do Bratislavy. Novinkou bude novo postavený koncertný repertoár, ktorý Madame Mathieu spolu s kapelou odohrá na javisku. Mireille Mathieu vystúpi 15.12. 2024 v NTC aréne Bratislava

Mireille Mathieu je hviezdou francúzskeho šansónu a patrí medzi interpretov, ktorých publikum miluje po celom svete. Svoju hudobnú kariéru odštartovala piesňami legendárnej francúzskej šansoniérky Edith Piaf. Odvtedy však naspievala stovky originálnych piesní a koncertovala takmer na všetkých kontinentoch. O jej popularite svedčia milióny predaných albumov. Piesne Edith Piaf sú stále neoddeliteľnou súčasťou jej koncertov. Počas svojej neuveriteľnej kariéry naspievala vyše 1 200 piesní v 12 jazykoch a celosvetovo predala cez 200 miliónov hudobných nosičov. Táto svetovo preslávená speváčka spolupracovala s najväčšími hviezdami ako sú Paul Anka, Charles Aznavour, Tom Jones, Julio Iglesias a mnoho ďalších. Jej piesne „Mon Credo,“ „Acropolis Adieu“ či „Santa Maria de la Mer“ sa nezmazateľne zapísali do hudobnej histórie.

Speváčka sa do Bratislavy rada vracia, pretože tu má svoje publikum, ktoré pravidelne navštevuje jej koncerty. Mireille Mathieu bude opäť vystupovať v NTC aréne Bratislava. Jej nový predvianočný koncertný program dodá vystúpeniu ďalší hudobný rozmer.

Slovenské publikum sa zároveň môže tešiť na najväčšie hity Mireille Mathieu, ktoré v jej repertoári určite nebudú chýbať.   

Nezabudnuteľný zážitok na francúzsky spôsob si nenechajte ujsť 15. decembra 2024 v NTC aréne Bratislava. Vstupenky v sieti Ticketportal.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture MIREILLE MATHIEU
picture MIREILLE MATHIEU
picture MIREILLE MATHIEU
picture MIREILLE MATHIEU
picture MIREILLE MATHIEU
picture MIREILLE MATHIEU
picture MIREILLE MATHIEU
picture MIREILLE MATHIEU

Na mape

google maps

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - MIREILLE MATHIEU - 09.12.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie MIREILLE MATHIEU, ktoré sa malo konať dňa 09.12.2021 o 20:00 hod. v NTC Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 18.10.2022 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 28.4.2022!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 28.4.2022 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 28.4.2022 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 28.4.2022 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 28.4.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 28.4.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 28.4.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 28.4.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

OZNAM ORGANIZATORA:

Koncertu Mireille Mathieu sa v Bratislave konečne dočkáme!

Madame Mathieu sa vráti na Slovensko 18. októbra 2022. Francúzska šansoniérka Mireille Mathieu, ktorá patrí medzi obľúbené spevácke hviezdy aj v našich končinách odohrá svoj tak dlho odkladaný koncert v bratislavskej NTC ARÉNE , kde vystúpi so svojím novým koncertným programom. "Veríme, že situácia bude priaznivá a fanúšikovia sa tak konečne dočkajú niekoľkokrát odkladaného koncertu. Tešíme sa, že si spoločne užijeme skvelú atmosféru francúzskych šansónov a nádhernej energie, ktorú Mireille Mathieu rozdáva všetkým svojim fanúšikom," uistil priaznivcov riaditeľ produkcie JVS GROUP Petr Suchánek. Diváci sa môžu tešiť na veľký koncert, ktorý bude obohatený o nové piesne z celého sveta. Mireille Mathieu celosvetovo predala viac než 120 miliónov platní a naspievala 1200 piesní v 11 jazykoch. V roku 2015, na veľkom nemeckom turné oslávila 50 rokov svojho pôsobenia na scéne svetovej populárnej hudby. Na každom zo svojich koncertov spomína prostredníctvom piesne Maman na svoju milovanú mamu, ktorá zomrela vo veku 94 rokov. Jej posledné koncerty pred vypredaným hľadiskom boli plné nádherných piesní, sĺz dojatia a nadšených fanúšikov nabitých silnými emóciami. Táto charizmatická speváčka očarí každého svojou skromnosťou a nádherným hlasom, ktorým mnohých rozospievala. Slovenskí fanúšikovia už veľakrát ukázali, ako dokonale ovládajú slová jej piesní a v Bratislave vždy zožala obrovský úspech pred vypredaným hľadiskom. Všetky doteraz zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti a nie je potrebné ich vymieňať. Predaj vstupeniek zároveň pokračuje na www.ticketportal.sk

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - MIREILLE MATHIEU - 09.12.2021 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie MIREILLE MATHIEU, ktoré sa malo konať dňa 09.12.2021 o 20:00 hod. v NTC Bratislava MIREILLE MATHIEU, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme informovať.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

OZNAM PROMOTERA:

S veľkou ľútosťou Vám oznamujeme, že vzhľadom na súčasnú epidemickú situáciu a vyplývajúcich nariadení vlády, sme nútení koncert Mireille Mathieu odložiť na neskorší termín, na rok 2022. Nový dátum spoločne s manažmentom Madame Mathieu práve hľadáme a budeme vás o ňom informovať čo najskôr. Mireille Mathieu je touto situáciou doslova zdrvená, pretože jej koncert odkladáme už niekoľkýkrát a ona sama sa na fanúšikov už veľmi tešila. Aspoň takto na diaľku Vám praje pevné zdravie a teší sa na spoločné stretnutie v roku 2022. Všetky zakúpené vstupenky sú stále platné na pôvodné miesta.

Veľmi nás to mrzí, zachovajte nám priazeň! Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás!

Tím JVS GROUP

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top