Mafiánske historky 1

Mafiánske historky 1

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dnes už kultovú komédiu MAFIÁNSKE HISTORKY napísal Karol Vosátko ako reflexiu na obdobie porevolučných rokov na Slovensku.
Štvorica ikonických postavičiek, si žije niekde na Slovensku, v mafiánskom svete 90-tych rokov minulého storočia a majú plnú hlavu starostí s angličtinou, nákupmi a účtovníctvom. Spolu viac ako 300 repríz v rôznych kútoch Slovenska radí Mafiánske historky medzi najúspešnejšie divadelné predstavenia.
Neprehliadnuteľné charaktery si môžete vychutnať v podaní Petra Sklára, Petra Batthyányho, Martina Vaneka a Igora Adamca.

 

Návštevník je povinný dodržiavať aktuálne opatrenia v súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom SARS-CoV-2.

 Podujatie je v režime OTP (očkovaní/testovaní/tí, ktorí prekonali COVID-19).

 

Zakúpením vstupenky vyjadrujete súhlas na získanie a spracovanie svojej podobizne, ktorá môže byť zachytená na fotografii a videozázname z podujatia a to výlučne na tlačové, umelecké a marketingové účely.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top