Margaréta Ondrejková a band

Margaréta Ondrejková a band

Dátum: 4. septembra 2020
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Piatok
4
Sep 2020
20:00
Margaréta Ondrejková a band

Popis podujatia

Novomestská rodáčka, víťazka aktuálneho ročníka projektu “Československo Má Talent 2019” Margaréta Ondrejková, sa po prvýkrát predstaví živým vystúpením v sprievode svojej kapely. Zaujímavosťou je, že všetci členovia kapely pochádzajú z Nového Mesta nad Váhom a sú v podobnom veku ako Margaréta.


Pätica nádejných mladých muzikantov Vám spríjemní večer reprodukciou známych hitov najväčších svetových interpretov. Môžete sa tešiť na autentický prednes skladieb od Lady Gaga, Billie Eilish, LP, Extreme, Avril Lavigne a ďalších umelcov.

Napriek mladému veku Vás Margaréta určite zaujme vyzretým hudobným prejavom a svojou špecifickou farbou hlasu. Prijmite pozvanie a staňte sa s nami súčasťou začiatku jej kariéry.

Rezervácie: info@bluenote.sk alebo na tel.č. 0902 608 912Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ/CHANGED - Margaréta Ondrejková a band - 18.4.2020 20:00

Predstavenie Margaréta Ondrejková a band, ktoré sa malo konať dňa 18.4.2020 o 20:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 4.9.2020 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top