Detail info
Close

Mária Čírová

76.Hudobné Leto Trenčianske Teplice
Mária Čírová

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Známa slovenská speváčka, klaviristka a skladateľka Mária Čírová prichádza do Kursalonu, aby v neuveriteľne citlivom a autentickom podaní opäť priniesla svoje unikátne sklady. Vychutnajte si večer plný piesní, ktoré sú neraz hlbokou intímnou výpoveďou o rôznych životných situáciách, ľuďoch, ťažkých i radostných chvíľach. Skrývajú sa v nich príbehy, ktoré v nej zanechali silné dojmy a spomienky, kde každá jedna veta má skrytý význam a hĺbku. V jej bohatej diskografii vynikajú napríklad skladby Unikát, Búrka, Na dosah, Bez obáv, Chýbaš, Be There, Kto vie alebo český hit Vloupám se. Zaujímavosťou je, že videoklip k piesni Unikát má takmer 10 miliónov zhliadnutí. Mária sa dokáže vcítiť aj do publika, ktorému svoje piesne adresuje, a vytvoriť tak s ľuďmi na koncerte silné prepojenie. Nenechajte si ujsť tento zážitok.

Mária Čírová sa narodila v hudobníckej rodine s koreňmi skladateľa Eugena Suchoňa. Na klavíri hrá od svojich siedmich rokov. Vyštudovala konzervatórium v Bratislave, v odbore hra na klavír a hudobná kompozícia. Vďaka svojmu debutovému albumu, ktorý priniesol rádiový megahit Búrka, sa začala popri spievaní a hre na klavíri naplno venovať aj kompozícii. Okrem hudby sa angažuje i v ďalších oblastiach spoločenského života na Slovensku, venuje sa charite v roku 2011 sa stala ambasádorkou UNICEF a vycestovala do Kambodže. Mária je matkou troch detí, ktoré vychováva so svojím partnerom, hudobným producentom Mariánom Kachútom.

voľné sedenie: 22€
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 25€
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 100€ / 4 osoby

Koncert je súčasťou festivalu 76. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je organizované s podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top