Detail info
Close

Matrioshka Mecheche: Vladimír 518 + B-Complex

Matrioshka Mecheche: Vladimír 518 + B-Complex

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Časový harmonogram:
17:00 Neformálny trh neziskoviek ,občianskych združení a nadácií
17:30-19:00 Diskusia: „Deti totality“. Diskusia o tom, ako 40 rokov totality u nás stále formuje správanie aj mladej generácie a celej spoločnosti, ako to vplýva na výchovu detí, na správanie v každodennom živote, na mieru tolerancie schopnosť akceptácie iných názorov a kultúr, a podobne...

20:00 Koncert VLADIMIR 518 + DJ Mike Trafik (spoplatnený vstup)
21:45 Koncert B-Complex (spoplatnený vstup)

Multižánrový festival MATRIOSHKA vyvrcholí oslavou Medzinárodného dňa študentstva a spomienkou na Nežnú revolúciu podujatím s názvom MATRIOSHKA MECHECHE. Koncertu kapiel Vladimir 518 a B-Complex bude predchádzať diskusia na tému „Deti totality“, ktorej sa zúčastnia obaja interpréti . Počas večera bude v Tabačke prebiehať aj neformálny trh neziskoviek, občianskych združení a nadácií spolupracujúcich s študentmi a mladými ľuďmi, na ktorom sa môžete dozvedieť niečo o ich súčasných aktivitách a plánoch do budúcna, nadviazať nové kontakty alebo sa len tak voľne porozprávať.

Vladimir 518 či X-Kmen, je jeden z najúspešnejších českých rappererov vystupující jednak so zoskupením Peneři strýčka Homeboye (PSH), samostatne, ale aj s ďalšími projektami. Venuje sa tiež tvorbe graffiti, komiksov, kníh, ilustrácií a je vedúcou osobnosťou labelu BiggBoss. Plody jeho práce môžeme tiež zaznamenať v dokumentárnej sérii Kmeny, pre Českú Televíziu.

B-complex je úspešný slovenský export. Drum&bass projekt, ktorý prerazil najmä vďaka hitu Beautiful Lies je známy na dnb scéne po celom svete. Vďaka svojim skladbám remixom a skúsenostiam z klubov aj veľkých festivalov, je dnes B-complex zabehnutá slovenská značka. V roku 2015 Matia, ktorá za projektom stojí, ohlásila svoj comingout, a aj takto chce pomôcť propagovať toleranciu a slobodu byť samým sebou na Slovensku.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Matrioshka Mecheche: Vladimír 518 + B-Complex
Top