NEREZ & LUCIA

NEREZ & LUCIA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Pôvodní členovia legendárných Nerez Zdeněk Vřešťál a Vít Sázavský a slovenská speváčka žijúca v Prahe Lucia Šoralová práve vydali druhý album pre spoločnosť Warner Music. Krst tohto albumu a koncert v Bratislave prebehne vo stredu 13. októbra v Ateliéri Babylon. Okrem hlavných protagónistov vystúpi aj Grégorian Brun (kontrabas), David Lomič (akordeón a saxofón) a Robert Fischmann (perkusie, klávesy, flauta).

Tento koncert je organizovaný v režime OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní ochorenia COVID-19) podľa platného COVID automatu. V tomto režime je podmienkou vstupu na koncert pre majiteľov vstupeniek:

a) potvrdenie o plnom očkovaní, alebo
b) potvrdenie o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, alebo 
c) potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami. Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture NEREZ & LUCIA
picture NEREZ & LUCIA
picture NEREZ & LUCIA

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - NEREZ & LUCIA - 12.5.2021 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie NEREZ & LUCIA, ktoré sa malo konať dňa 12.5.2021 o 19:00 hod. v Ateliér Babylon, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 13.10.2021. o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top