Na kus reči s J. Banášom a jeho hosťom

Na kus reči s J. Banášom a jeho hosťom

Dátum: 9. apríla - 4. júna 2019
Miesto: Stredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava

Vstupenky

Utorok
9
Apr 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Na kus reči s J. Banášom a jeho hosťom
Štvrtok
9
Máj 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Na kus reči s J. Banášom a jeho hosťom
Utorok
4
Jún 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Na kus reči s J. Banášom a jeho hosťom

Popis podujatia

Dátum: 4. júna 2019 o 19. h

Miesto: Stredisko kultúry Bratislava – Nové Mesto, Vajnorská 21

Popis podujatia:

Pozývame vás na májové vydanie pravidelnej interaktívnej talkshow Jozefa Banáša spestrenej humorom, hudbou a spevom – Na kus reči. Hosťom bude slovenský spisovateľ a textár Boris Filan. Hudobným hosťom bude saxofónistka Alexandra Glebocká.

Tešíme sa opäť na stretnutie s vami, naši milí návštevníci. Veríme, že opäť spolu prežijeme pekný večer

Vstupné: 10 € - voľné sedenie
Bez nároku na zľavyTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Na kus reči s J. Banášom a jeho hosťom

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Na kus reči s J. Banášom a jeho hosťom - 9.6.2016 o 19:00 hod.

Predstavenie Na kus reči s J. Banášom a jeho hosťom, ktoré sa malo konať dňa 9.6.2016 o 19:00 hod. v Stredisku kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava, je zo zdravotných dôvodov účinkujúceho ZMENENÉ!

Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 28.6.2016 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 14.6.2016!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. priamo na centrálu Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave jedným z nasledovných spôsobov:

 • osobne, aj s lístkami (alebo HomeTicket vstupenkami), kde klientovi budú vrátené peniaze v hotovosti. V prípade, ak príde iná osoba ako je v registrácii, je potrebné splnomocnenie na prevzatie peňazí. Pri vstupenkách s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket aj čestné prehlásenie, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz (stačí vypísať na centrále, kde dostanete tlačivo),
  • mailom, na reklamacie@ticketportal.sk, spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí, detailom transakcie a v prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať e-mailom aj lístky v prílohe (najlepšie vo formáte PDF) spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. Ak boli vytlačené originál vstupenky, tak zaslať poštou na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu. Poznámka: V prípade zaslania žiadosti o vrátenie peňazí formou e-mailu na reklamacie@ticketportal.sk, nie je potrebné vstupenky vo forme HomeTicket doposielať poštou ak ste ich poslali v prílohe e-mailu ako PDF súbor alebo ako ich sken,
   • poštou, zaslať vstupenky spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí a detailom transakcie, na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. V prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahutaktiež najneskôr do 14.6.2016!
   • Ďalšie informácie na:
    TLAČOVÉ SPRÁVY
    ZMENY A ZRUŠENIA

    Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top