Detail info
Close

PASIÓN DE BUENA VISTA

PASIÓN DE BUENA VISTA

Dátum: 21. februára 2025
Miesto: PEUGEOT aréna Bratislava
Adresa: Príkopova 6, Bratislava

Vstupenky

Piatok
21
Feb 2025
19:00
PASIÓN DE BUENA VISTA

Popis podujatia

Kuba prichádza do Bratislavy. Horúce rytmy, zmyselné tance, exotické krásky a nezabudnuteľné melódie vás vezmú na cestu vzrušujúcimi kubánskymi nocami! Zažite nefalšovanú kubánsku radosť zo života a objavte veľkolepé hlasy Kuby.

 

Show, ktorú videlo viac ako 800.000 návštevníkov vo viac ako 35 krajinách, ktorá odohrala 800 vystúpení po celom svete sa vracia do Európy!

V kombinácii s výnimočnou 15 člennou profesionálnou Kubánskou kapelou "Buena Vista Band", talentovanými sprievodnými spevákmi a tanečnou formáciou "El Grupo de Bailar" priamo z Havany, ktorá pozostáva z niekoľkých prvotriednych tanečníkov, ktorí svoj talent preukázali v tanečných predstaveniach v Havane, ako aj viac ako 150 na mieru šitých kostýmov. Pasión de Buena Vista vám predstaví jedinečnú show, ktorá vás zavedie na ulice Karibského ostrova.

 

Ak existuje niečo, čo najlepšie vyjadruje kubánsku mentalitu, je to hudba a tanec. Show vám predstaví celú škálu kubánskej hudby a tanca, čím prenáša radosť a temperament Kuby na publikum. Hudobné štýly ako rumba, mambo, cha cha a salsa, ktoré všetky vychádzajú zo 4 základných prvkov, sú známe po celom svete.

 

Nenechajte si ujsť túto skvelú show priamo z Kuby. Prídite 21. februára 2025 do Peugeot arény (NTC) v Bratislave a zažite chute Kuby naživo. Nebudú chýbať ani špeciálne projekcie, svetelná show a samozrejme si budete môcť vychutnať aj pravý kubánsky rum či tradičné kubánske mojito.

Pasión de Buena Vista - to je pravá kubánska atmosféra!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture PASIÓN DE BUENA VISTA
picture PASIÓN DE BUENA VISTA
picture PASIÓN DE BUENA VISTA
picture PASIÓN DE BUENA VISTA
picture PASIÓN DE BUENA VISTA
picture PASIÓN DE BUENA VISTA
picture PASIÓN DE BUENA VISTA

Na mape

google maps
Top