Detail info
Close

PIANOBOY

PIANOBOY

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Na koncerte Pianoboy s programom DRŽAŤ SA SVOJICH sa na Vás tešíme 2. Apríla 2023 v Majestic Music Clube! Dmytro Šurov je právom označovaný za jedného z najtalentovanejších hudobníkov a skladateľov súčasnej Ukrajiny. Jeho poznávacím znamením je rozpoznateľná klavírna virtuozita, texty v kombinácii s pravým rokenrolom, hlbokými textami a zmyselným témrom. Jeho hudba je plná emócií, lásky a viery v život! Jeho koncerty sú vždy niečím nečakaným, pretože taký je on sám, romantický rebel Dmytro Šurov. Od začiatku totálnej invázie Dmytro aktívne pomáha našej armáde, odohral okolo stovky charitatívnych koncertov na Ukrajine aj v zahraničí, z toho 70% koncertov pre armádu, záchranárov, zdravotníkov a pracovníkov kritickej infraštruktúry. Tentokrát Pianoboy vystúpi s celou kapelou a zahrá staré aj nové hity, rovnako ako nepominuteľné hity svetovej a ukrajinskej klasiky. Špeciálnym hosťom večera bude Moisei Bondarenko, vojak, huslista, finalista národného výberu Eurovision a člen kultúrneho oddielu. Príďte, len spoločne sme silní! Časť výťažku bude venovaná na nákup taktických liekov pre ukrajinské ozbrojené sily.

2 квітня чекаємо вас у Majestic Music Club на концерті Pianoбой із програмою ТРИМАТИСЬ СВОЇХ! Дмитра Шурова по праву називають одним з найталановитіших музикантів й композиторів сучасної України. Його визитівка - впізнаване віртуозне фортепіано, лірика в поєднанні зі справжнім рок-н-ролом, глибокі тексти і чуттєвий тембр. Його музика сповнена емоцій, любові й віри в життя! Його концерти - це завжди щось неочікуване, бо такий він, романтичний бунтар Дмитро Шуров. Від початку повномасштабного вторгнення Дмитро активно допомагає нашим військовим, зіграв близько сотні благодійних концертів в Україні та за кордоном, серед яких 70 % - концерти для військових, рятувальників, медиків та працівників критичної інфраструктури. Цього разу Pianoбой виступить повним складом та зіграють старі й нові хіти, а також нетленні хіти світової та української класики. Special Guest вечора - Мойсей Бондаренко, військовий, скрипаль, фіналіст національного відбору Євробачення та учасник Культурного Десанту. Приходьте! Тільки разом ми сила! Частина коштів буде передана на закупівлю тактичної медицини для ЗСУ.

 

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - PIANOBOY - 02.04.2023 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie PIANOBOY, ktoré sa malo konať dňa 02.04.2023 o 20:00 hod. v MMC klub, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top