Detail info
Close

POWERWOLF

POWERWOLF

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 30.05.2014
Miesto konania/Place of event: Majestic Music Club, Bratislava
Čas/Time: 20.00 hod.
Cena/Price:
Predpredaj: 23,-€

Popis/Destription:
Jedna z najzaujímavejších metalových kapiel súčasnosti – POWERWOLF – zavíta v rámci svojho letného turné aj ku nám. Nemecká skupina vystúpi 30. mája v bratislavskom klube MMC. Vstupenky po 23,- eur sa predávajú v sieti Ticketportal.

Päťčlenná power-metalová partia vznikla v roku 2003 v meste Saarbrücken. Preslávila sa nielen temnými témami pretavenými do hudobných nápadov, ale aj originálnou vizuálnou šou. Frontman Attila Dorn, absolvent operného spevu na hudobnej akadémii v Bukurešti, vystupuje s charakteristicky pomaľovanou tvárou a pri koncertoch využíva množstvo rekvizít a kulís. Charakteristickou črtou Powerwolf sú temné témy čerpajúce inšpiráciu v pradávnych príbehoch o vampíroch a vlkodlakoch, ale aj v mýtoch a legendách z regiónu Transylvánie.

Powerwolf majú na konte 5 radových albumov a jednu live nahrávku. Patria pod krídla rešpektovaného vydavateľstva Metal Blade Records, ktoré zastrešuje aj velikánov ako Amon Amarth, King Diamond, Cannibal Corpse, Behemoth či Six Feet Under.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children:
Bez nároku na zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top