Detail info
Close

Peugeot Slovak Open 2023

Peugeot Slovak Open 2023

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Peugeot Slovak Open 2023
ATP Challenger 125

Peugeot Slovak Open je najväčší tenisový turnaj na tvrdom povrchu organizovaný na Slovensku. Tento rok napíše už svoje 24. pokračovanie. Uskutoční sa v bratislavskej NTC aréne od  9. – 15. októbra 2023.  

Vlani  získal v Bratislave titul Maďar Márton Fucsovics. Najlepšími spomedzi Slovákov boli Lukáš Klein a Norbert Gombos, ktorí sa prebojovali do štvrťfinále. Posledným Slovákom, ktorý na Slovak Open triumfoval, bol Lukáš Lacko v roku 2017. S tromi titulmi je piešťanský rodák zároveň najúspešnejším tenistom na tomto turnaji. Spomedzi ostatných domácich zástupcov sa z titulu tešili aj Karol Kučera, Dominik Hrbatý, Michal Mertiňák, Martin Kližan či Norbert Gombos.

Pred rokmi v Bratislave začínali neskoršie hviezdy svetového tenisu Srb Novak Djokovič, Argentínčan Juan Martin Del Potro, Rus Daniil Medvedev, Kanaďan Félix Auger-Aliassime a ďalší. Aj v roku 2023 sa v NTC aréne predstavia viacerí známi tenisti, ale aj poprední slovenskí hráči na čele s najlepším singlistom Alexom Molčanom. Vďaka voľným kartám dostanú šancu aj mladí domáci tenisti z nastupujúcej generácie.

Cena vstupeniek: pondelok – piatok po 3 €, sobota a nedeľa po 5 €.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top