Detail info
Close

Piotr RUBIK

Piotr RUBIK

Dátum: 7. decembra 2024
Miesto: PEUGEOT aréna Bratislava
Adresa: Príkopova 6, Bratislava

Vstupenky

Sobota
7
Dec 2024
19:00
Piotr RUBIK

Popis podujatia

„Niech mówią że to nie jest miłość”

Koncert Piotra Rubika "Nech hovoria, že to nie je láska" - najkrajšie piesne o láske - to musíte počuť naživo! Piotr Rubik, Symfonický orchester Filharmónie z Jeleniej Hory, Vroclavský akademický zbor pod vedením Alana Urbánka a 4 vynikajúci sólisti. Viac ako 60 ľudí na pódiu!

Piotr Rubik spolu s Dolnosliezskym symfonickým orchestrom Filharmónie z Jeleniej Hory, Vroclavským akademickým zborom pod vedením Alana Urbaneka a vynikajúcimi sólistami - Martou Moszczyńskou, Marcinom Januszkiewiczom, Agnieszkou Przekupień a Michalom Gaszom vám tentoraz zahrajú a zaspievajú najkrajšie piesne o láske. Je to jedinečná hudobná udalosť, ktorú si nemôžete nechať ujsť. Počas koncertu zaznejú najväčšie diela Piotra Rubika, ako napríklad "Nech hovoria, že to nie je láska", "Žalm pre teba", "Nehanbi sa povedať, že miluješ" a mnoho, mnoho ďalších nádherných piesní. To všetko pod taktovkou Piotra Rubika.

V stupenky na dlho očakávaný koncert Piotra Rubika so zborom a orchestrom budú v predaji exkluzívne v sieti Ticketportal od utorka 7.11.2023 od 10:00 hodiny.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top