Detail info
Close

Pokáč a Korben Dallas

Pokáč a Korben Dallas

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

18. mája 2023 bude mať publikum v pezinskom amfiteátri možnosť zažiť unikátny koncert, na ktorom vystúpia český pesničkár Jan Pokorný alias POKÁČ a slovenská kapela KORBEN DALLAS.

Pokáč sa na koncert s chalanmi okolo Juraja Benetína veľmi teší. So svojou gitarou a ukulele zahrá to najlepšie a najžiadanejšie zo svojej tvorby. Korben Dallas okrem piesní z najnovšieho albumu Deti rýb zahrá taktiež svoje najväčšie hity.

Prídite si vychutnať  výnimočné spojenie charizmatických hudobníkov na neopakovateľný koncert do Pezinka 18. mája o 20:30 hod. 

Informácie o účinkujúcich:

POKÁČ
Jan Pokorný alias Pokáč - populárny český pesničkár a textár hrajúci na gitaru a ukulele je známy pesničkami s textami plnými sarkazmu a irónie. Sú zaznamenané na oficiálnych albumoch VlasyÚplne levej. Veľký ohlas majú jeho živé vystúpenia, väčšina koncertných sál je beznádejne vypredaná. Spolupracuje aj s rádiom F1 na úspešnom programe „Pokáčova rychlovka“ a je veľmi aktívny v tvorbe klipov, ktoré majú milióny vzhliadnutí. 

KORBEN DALLAS
Bratislavská skupina Korben Dallas sa od svojho vzniku v roku 2010 vypracovala na jednu z najžiadanejších klubových a festivalových kapiel. Ich prelomový album Karnevalová vrana (2013) im priniesol tri ceny Radio_Head Awards - cenu za najlepší album, singel (Otec) a najlepšiu koncertnú kapelu. Majú za sebou množstvo spoluprác, napríklad s britským producentom Eddiem Stevensom, Anetou Langerovou, Janou Kirschner či kapelou Zrní. Najnovším dielom kapely je album Deti Rýb (2022).

Korben Dallas tvoria:
Juraj Benetin - gitara, spev
Lukáš Fila - basgitara, klávesy
Ozo Guttler - bicie

VIP sedenie: sedenie v strednom sektore - VIP, vlastný bufet, welcome drink


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Pokáč a Korben Dallas - 18.5.2023 o 20:30 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Pokáč a Korben Dallas, ktoré sa malo konať dňa 18.5.2023 o 20:30 hod. v Amfiteáteri Pezinok , je z dôvodu predpovedi nepriaznivého počasia ZRUŠENÉ!

Oznam organizátora: Koncert Pokáč & Korben Dallas sa kvôli nepriaznivému počasiu ruší. Rozhodol o tom management Pokáča po dohode s organizátorom Quick Production SK. Vrátenie peňazí bude zrealizované v mieste zakúpenia vstupeniek.

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top