Detail info
Close

Príbeh hudby – Pridaj sa k nám!

Príbeh hudby – Pridaj sa k nám!

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Príbeh hudby – Pridaj sa k nám!

Bratislavský chlapčenský zbor a Rozhlas a televízia Slovenska prinášajú ďalšiu časť najväčšieho celoslovenského cyklu koncertov pre celú rodinu autora a dirigenta Gabriela Rovňáka, ktorý bol za projekt „Príbeh hudby“ tento rok nominovaný na ocenenie Krištáľové krídlo.  

Viac ako 100 účinkujúcich vás presvedčí, že na vstup do sveta hudby nie je ani dnes neskoro. Príďte na náš koncert s celou rodinou a pridajte sa k nám. Staňte sa na chvíľu hudobníkmi a odhaľte spolu s nami ďalšie hudobné tajomstvá. Na našom koncerte vás tiež zoznámime s miestom, kde sa hudbe darí. Budete mať možnosť nazrieť do základnej umeleckej školy a zistiť, že stať sa jej žiakom môže byť jedným z najlepších životných rozhodnutí. 

Teší sa na vás Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Bratislavský chlapčenský zbor (zbormajsterka Magdaléna Rovňáková), Vojenská hudba, baritonista Šimon Svitok, ale aj skvelý, iba 12-ročný hráč na trombón, Michal Šoltis. Dirigentom a moderátorom koncertu bude Gabriel Rovňák. V programe zaznejú ukážky z diel G.Rossiniho, E.H.Griega, G.P.Telemanna, G.F.Händela, C.Jenkinsa a ďalších skvelých skladateľov. Hudobná dramaturgia a rozsah ukážok sú prispôsobené detskému divákovi.

Príbeh hudby má narodeniny! V roku 2023 má už 10 rokov a za ten čas si získal priazeň státisícov poslucháčov na celom Slovensku. Staňte sa aj vy súčasťou najväčšieho slovenského cyklu koncertov pre celú rodinu a navštívte májové koncerty vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu. Bude nám opäť skvele! Tešíme sa na vás!

 

Koncert Príbeh hudby podporili:Rozhlas a televízia Slovenska, Fond na podporu umenia, Nadácia VÚB, Mecenášsky klub SING!  Eurovea, digitálna agentúra .buckleup a časopis Hudobný život.   

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Príbeh hudby – Pridaj sa k nám!
picture Príbeh hudby – Pridaj sa k nám!
picture Príbeh hudby – Pridaj sa k nám!
Top