Detail info
Close

QUEENSHOW

QUEENSHOW

Dátum: 24. augusta - 12. decembra 2024
Miesto: Považská Bystrica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Bytča, Košice, Bratislava, Ružomberok, Poprad, Banská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Žilina

Vstupenky

Sobota
24
Aug 2024
19:00
QUEENSHOW
Cooltajner

Považská Bystrica

Piatok
13
Sep 2024
19:00
QUEENSHOW
Štvrtok
10
Okt 2024
19:00
QUEENSHOW
Piatok
18
Okt 2024
19:00
QUEENSHOW
Kino Hviezda

Trnava

Sobota
19
Okt 2024
19:00
QUEENSHOW
Dom kultúry

Bytča

Streda
30
Okt 2024
19:00
QUEENSHOW
Štvrtok
7
Nov 2024
19:00
QUEENSHOW
Majestic Music Club

Bratislava

Štvrtok
14
Nov 2024
19:00
QUEENSHOW
Veľká dvorana KDAH

Ružomberok

Piatok
15
Nov 2024
19:00
QUEENSHOW
Dom Kultúry

Poprad

Piatok
22
Nov 2024
19:00
QUEENSHOW
Aula SZU

Banská Bystrica

Sobota
23
Nov 2024
19:00
QUEENSHOW
Dom kultúry

Dubnica nad Váhom

Štvrtok
12
Dec 2024
19:00

Popis podujatia

Po úspešnom koncertovaní na festivale Freddie Celebration Days vo švajčiarskom Montreux sa skvelý, medzinárodne uznávaný Queenshow vracajú na slovenské pódia s jedinečným hudobným prevedením! 

V novom obsadení predstavia takmer dvojhodinový koncertný program, nabitý tými najväčšími hitmi legendárnej britskej skupiny QUEEN. Diváci sa môžu tešiť na najpopulárnejšie skladby ako „We Will Rock You”,I Want to Break Free”, „Radio Ga Ga” či unikátnu „Bohemian Rhapsody”. 

Slovenská QUEENSHOW je jediná Queen tribute kapela na svete, ktorá na svojich vystúpeniach používa v takom rozsahu dobové či dokonca rovnaké nástroje, aké používal na koncertoch pôvodný Queen! 

Je považovaná za jednu z najlepších tribute kapiel v Európe so silne autentickou realizáciou vernou duchu a mágii hudobnej legendy a jej frontmana Freddieho Mercuryho. 

Od roku 2024 so skupinou hráva a spolupracuje taliansky hudobník Marco Giuseppe Di Marco, ktorý je vo „svete Queen” známy ako brilantný gitarista nezameniteľnej a jedinečnej techniky hry Briana Maya.

 

 

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture QUEENSHOW
picture QUEENSHOW

Na mape

google maps

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - QUEENSHOW - 18.10.2024 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že podujatie QUEENSHOW, ktoré sa malo konať dňa 18.10.2024 o 19:00 hod. v DK Trnava, je ZMENENÉ! Podujatie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: kino Hviezda Trnava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZRUŠENÉ - QUEENSHOW - 18.05.2024 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie QUEENSHOW, ktoré sa malo konať dňa 18.05.2024 o 19:00 hod. v Dom kultúry, Nové Zámky, je z technických a organizačných príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top