Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience

Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience

Dátum: 20. mája 2021
Miesto: Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
Adresa: Viedenská cesta 3-7, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
20
Máj 2021
20:00
Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience

Popis podujatia

Svetová show QUEEN symphonic•A Rock Band & Orchestra Experience•Bratislava kvôli pandémii koronavírusu a zákazu usporiadať hromadné podujatia opätovne nebude, máme však nový termín a to 20.5. 2021!‼️

Všetky vstupenky na pôvodný koncert, ktorý sa mal konať dňa 5. apríla 2020 a následne 29. októbra 2020 zostávajú v platnosti.
Ďakujeme za pochopenie. JVS Group

 

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience je svetová show, ktorá pripomína tvorbu britskej skupiny Queen. Jedinečné spojenie symfonického orchestra a živej rockovej kapely zažijete v novom termíne 29. októbra 2020 v bratislavskej Incheba Expo Aréne.    

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience vzdáva hold slávnym muzikantom a dáva fanúšikom možnosť vychutnať si ich obľúbené piesne v unikátnom spojení rockovej kapely s veľkým symfonickým orchestrom.

 

Nezabudnuteľnú atmosféru koncertu si nenechajte ujsť dňa 20. maja 2021 v Incheba Expo Bratislava.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience - 29.10.2020 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience, ktoré sa malo konať dňa 29.10.2020 o 20:00 hod. v Incheba - Expo Aréna Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 20.5.2021 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience - 5.4.2020 o 20:00 hod.

Predstavenie Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience, ktoré sa malo konať dňa 5.4.2020 o 20:00 hod. v Incheba - Expo Aréna, Hala C, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 29.10.2020 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Vstupenky sa NEMôŽU vracať, klienti NEMAJÚ nárok na vrátenie peňazí !

Vyjadrenie organizátora:

Svetová show Queen Symphonic kvôli pandémii koronavírusu v apríli nebude, máme však nový termín! S ohľadom na vzniknutú situáciu (oficiálny zákaz hromadných podujatí kultúrnej, spoločenskej, športovej, či inej povahy-vydaný dňa 10.3. 2020) sa aprílová show Queen Symphonic: A Rock Band&Orchestra Experience presúva na nový termín – 29. október 2020. Všetky vstupenky na pôvodný koncert, ktorý sa mal konať dňa 5. apríla 2020 zostávajú v platnosti. Je nám je nesmierne ľúto pokiaľ Vám náhradný termín koncertu neyhovuje. Koncert však nebol zrušený z našej vôle, náhradný termín koncertu sme oznámili, a preto nie je možné vstupenky vrátiť. Ďakujeme za pochopenie.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top