Detail info
Close

RFA 12 Považská Bystrica

RFA 12 Považská Bystrica

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Sviatok bojových umení, aký Považská Bystrica ešte nikdy nezažila!

RFA premiérovo zavíta do Považskej Bystrice, kde sa pred domácim publikom predstavia najväčšie tamojšie hviezdy. Milan Ďatelinka v existenčnom zápase sa po troch prehrách v rade pokúsi vrátiť na víťaznú vlnu a Sebastián Fapšo má v pláne upraviť svoje skóre v rámci RFA na 2-1.

35 zápasov, žiadne bodové rozhodnutie. Taká je spoločná bilancia zápasov Milana Ďatelinku a Ivana Vladimira, ktorí už mali mať spolu zápas na RFA 11 v Bratislave. Ďatelinkovi však nedovolilo nastúpiť menšie zranenie, a tak duel Ďatelinka vs. Vladimir uvidíme pred Milanovým domácim publikom. Bodových rozhdocov tu určite nebude treba!

Sebastián Fapšo našiel svojho kata len v dueli so súčasným šampiónom Joiltonom Lutterbachom. Považskobystrický TANK ide do každého súboja s cieľom odstreliť súperovi hlavu a inak tomu nebude na RFA 12.

Vychádzajúca hviezda ženského MMA Veronika Zajícová si v jej poslednom zápase pripísala prvú kariérnu poráažku. V extrámne tesnom zápase ju však veľká časť fanúšikov videla na body vyhrať a svoje schopnosti bude mať znovu možnosť naplno prejaviť, tentokrát opäť na Slovensku.

Nabitý zážitok, ktorý zostane ešte veľmi dlhú dobu v pamäti. Nenechajte si to ujsť a buďte súčasťou neuveriteľných športových výkonov so všetkým, čo k tomu patrí už 9.9.2023.

VIP catering 19,90€ (pivo, víno, nealko, studený a teplý bufet)

VIP stôl:

    ⁃    VIP vstupenku pre 6 osôb (aj vstup cez VIP vchod)
    ⁃    VIP catering (pivo, víno, nealko, studený a teplý bufet)
    ⁃    Vstup do VIP zóny
    ⁃    Ten najlepší výhľad na klietku
    ⁃    Byť v tesnej blízkosti nastupujúcich zápasníkov
    ⁃    Osobne stretnúť svojich obľúbených zápasníkov

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top