Detail info
Close

ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Po úspešnom prvom ročníku sa 22. júna 2024 v Bratislave uskutoční druhý ročník open-air tribute koncertu

ROCK LEGENDS.

 

Na čo sa môžete tešiť?

- na veľkolepý 9-hodinový koncert rockovej hudby;

- na otvorenie strechy v NTC aréne, aby si tisíce fanúšikov rockovej hudby vychutnali tento zážitok naplno a to priamo pod holým nebom;

- na šesť plnohodnotných vystúpení šiestich najlepších tribute skupín zo Spojeného kráľovstva a Talianska počas jedného dňa.

Bude to naozaj výnimočné a skvelé!

 

Na koncerte vystúpia:

AC/DC UK (England) – tribute AC/DC. Počas prvého ročníka ROCK LEGENDS predviedli nezabudnuteľnú šou a uchvátili všetkých divákov. Aj preto sme neváhali a pozvali ich na druhý ročník ROCK LEGENDS a už teraz sa nevieme dočkať ich ďalšieho skvelého vystúpenia.

The Bohemians (England) – tribute Queen. "Skvelá show" - povedali o koncerte tejto kapely členovia skupiny Queen - Brian May a Spike Ednez. Podľa fan klubu Queen je to najlepšia tribute kapela Queen, aká aktuálne koncertuje.

Hotter Than Hell (England) – tribute KISS. V roku 2024 kapela oslávi 20. výročie a právom si nesie titul Európska tribute kapela číslo 1 na svete.

Nirvana Tribute (England) – tribute Nirvana. Síce koncertu Nirvany sa už zúčastniť nemôžeme, ale Nirvana Tribute vám priblíži atmosféru z koncertu tejto ikonickej kapely. Šou premyslená do najmenšieho detailu a originálne piesne Nirvany – to všetko nám umožní uctiť si pamiatku Kurta Cobaina naživo.

Help! A Beatles Tribute (USA/SLO) – tribute Beatles. Viac ako 600 predstavení v 20 krajinách! Viac ako milión divákov! Je to všetko o nich! Táto skupina, ako žiadna iná, umožňuje divákom maximálne potešenie z hudby a piesní legendárnych Beatles!

SAD European Metallica Tribute (Taliansko) – tribute Metallica. Ďalšia skupina oslávi na našom koncerte 20. výročie. Je intenzívne aktívna od roku 2004, hrá na najväčších pódiách po celej Európe a prináša šou a hudbu so silnými emóciami. Za 20 rokov skupina odohrala viac ako 1000 koncertov a je právom považovaná za najlepšiu Európsku tribute kapelu Metallica.

 

Šesť nezabudnuteľných predstavení, šiestich najlepších tribute rockových skupín našej doby za jeden deň! Bude to skvelé, nenechajte si ujsť!

 

Informácie k podujatiu:

Dvere NTC sa pre divákov otvoria už o 12:00 a koncert potrvá do 21:45.

Celý deň budú k dispozícii stánky s rôznym občerstvením a nápojmi.

Pre všetkých divákov bude v priestoroch NTC pripravená tanečná plocha ako aj miesta na sedenie. Práve tu si diváci môžu oddýchnuť, ako aj skonzumovať jedlo a nápoje.

 

Poponáhľajte sa! Kapacita NTC je obmedzená, takže sa predáva obmedzený počet vstupeniek. Vstupenka je platná celý deň.

Predaj sa uskutoční v troch etapách:

  • Prvá vlna vstupeniek bude dostupná v limitovanom množstve za 39€ do vypredania.
  • Druhá vlna predaja vstupeniek bude do 31. mája 2024 v cene 45€.
  • Posledná tretia vlna predaja vstupeniek bude po 31. máji 2024 do dátumu koncertu za 55€.

Rovnako, ako pri prvom ročníku je k dispozícii zvýhodnená skupinová vstupenka pre 4 osoby. Jedinou podmienkou je, že na koncert musia prísť všetci 4 spolu.

 

Usmernenia organizátora:

Pri vstupe do NTC dostane každý divák potvrdenie o účasti, vďaka ktorému bude môcť v prípade potreby odísť z NTC arény a vrátiť sa späť. Na miesto konania koncertu je vstup s vlastným jedlom a nápojmi zakázaný. V nepriaznivom počasí si organizátor vyhradzuje právo na uzavretie strechy NTC. Počasie nebude mať vplyv na prevádzku stánkov a koncertu.

Ďalšie informácie ako aj časový line up budú k dispozícii na webovej stránke showslovakia.sk, aj na Facebooku a Instagrame “Show Slovakia”.

Zmena programu vyhradená.

Vstupenky pre ZŤP v cene 1€ a doprovod v cene 19€ - predaj len na mieste v deň konania koncertu.

 

Predaj len formou HOMETICKET ! 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT
picture ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT - 22.6.2024 o 13:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT, ktoré sa malo konať dňa 22.6.2024 o 13:00 hod. v PEUGEOT aréna Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT - 17.10.2020 o 11:30 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT, ktoré sa malo konať dňa 17.10.2020 o 11:30 hod. v AXA aréna NTC Bratislava, je vzhľadom na trvajúcu situáciu s pandémiou COVID-19 a prijatými obmedzeniami pre hromadné podujatia ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 26.6.2021 o 11:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 16.10.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 16.10.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 16.10.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top