RYTIER BAJAJA

RYTIER BAJAJA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

SI PETRŽALČAN?
CHCEŠ ZĽAVU?
CHCEŠ EŠTE VÄČŠIU ZĽAVU?

Ak máš trvalý pobyt v Petržalke, zaregistruj sa na www.kulturavpetrzalke.sk do Klubu SME PETRŽALKA a naplno využívaj zľavy na kultúrne podujatia. Okamžite získaš heslo, ktoré ti zabezpečí mimoriadnu zľavu na vybrané podujatie. Výhodou členstva je odoberanie newslettera s aktuálnymi podujatia

 

TEÁTRO NELINE

Za siedmimi horami a dolinami, žil statočný a odvážny Rytier Bajaja. Raz vo sne zbadal dievča, poviem vám, ako kvet, volalo: Pomoc, pomoc! Na celý šíry svet.
A tak sa vybral za ňou....

Chcete sa dozvedieť viac? Príďte medzi nás!

Rozprávka o Rytierovi Bajajovi je určená všetkým divákom, ktorí stále veria, že byť statočným, hrdinským a čestným sa oplatí.

Priznajme si, kto z nás by sa nechcel aspoň na chvíľu stať rytierom a či princeznou? Toto predstavenie práve tento zážitok svojim divákom umožní. V predstavení o Rytierovi Bajajovi sa diváci stanú hercami, ktorí spolu s rozprávačkou zahrajú príbeh a zachránia princeznú.

Napísala: Nela Dušová
Scéna, bábky, kostým: Jana Pogorielová-Dušová
Hudba: Peter Tarkay
Texty piesní: Zdenka Pasuthová
Hrá: Nela Dušová

50 min
Vhodné pre deti od 3 rokovTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top