Detail info
Close

SISA FEHÉR HRÁ V KLUBE ZA ZRKADLOM

SISA FEHÉR HRÁ V KLUBE ZA ZRKADLOM

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Prvých sto lístkov za zvýhodnenú cenu 15 €

18.00 – 18.30 Hannah Brighton a František Báleš „Hit´s In Blue“.

18.30 – 19.00 Otvorenie Klubu za zrkadlom

19.00 – 20.30 Sisa Feher & KHI - koncertné vystúpenie

20.30 – 21.00 raut

Alternatívna kultúra a jej podhubie získali v roku 1997 silný tromf - novovzniknutý Klub za zrkadlom, ktorý pod dramaturgickou taktovkou Miša Kaščáka a pevnou rukou riaditeľa Ladislava Snopka vznikol na pôde Domu kultúry Zrkadlový háj. Relatívne dlhá, ale búrlivá história tohoto priestoru mapuje vývoj ak nie celoslovenskej, tak určite bratislavskej alternatívnej scény.
KLUB ZA ZRKADLOM má ambíciu pravidelným hrávaním opäť pritiahnuť ľudí s dobrý vkusom do kultúrneho, nevirtuálneho priestoru.
Obnovenie dramaturgicky kvalitných pravidelných hraní v priestoroch s fungujúcimi presahmi do petržalských a bratislavských subkultúr poskytne prienik toho najlepšieho z minulosti s tým najaktuálnejším zo súčasnosti.

Sisa Fehér hrá v Klube za zrkadlom.

Slovenská speváčka a skladateľka minimálne európskeho formátu? My také aj máme? Áno, a jedna z nich sa predstaví 12.3.2023 v Klube za zrkadlom so svojim jazzovým septetom KHI a rovnomenným albumom.

Sisa Feher & KHI je hudobný projekt, celý zložený z autorských kompozícií Sisy Fehér. Na turné vyskladala kapelu z popredných hudobníkov československej jazzovej scény a scény improvizovanej hudby: v dychovej sekcii Oskar Török, Miroslav Hloucal, Štěpán Janoušek a v rytmike Vojtěch Procházka, Miloš Klápště a Jakub Kačic.

Trochu jazzu a trochu avandgardy, s nezameniteľným hlasom Sisy Fehér, s dokonale zladenou dychovou sekciou, a magickým rytmom kontrabasu a bicích. Po projektoch ako Fehero Roché a Used To Be a Sofa prichádza Sisa opäť po krátkej prestávke so zmenenou zostavou v projekte KHI.

Tlak a protitlak, jemné uvoľnenie, aj výbuch emócií. To najlepšie zo súčasnej slovensko-českej autorskej hudby nám v Klube za zrkadlom prinesie zážitok, na ktorý dlho nezabudneme.
Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top