SONATA ARCTICA The Raven still flies over Europe

SONATA ARCTICA The Raven still flies over Europe

Dátum: 21. novembra 2019
Miesto: Dom kultúry ŽSR, Sokolská 69, Zvolen

Vstupenky

Štvrtok
21
Nov 2019
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SONATA ARCTICA The Raven still flies over Europe

Popis podujatia

Sonata Arctica sa už od roku 2000 stala synonymom tých najkrajších melódií z Fínska, či už išlo o nádherné balady, rýchle skladby alebo melancholické songy. Prívlastok „Melodickí králi z Fínska“ im zaručene patrí.

Teraz prichádzajú do Európy s novým turné nazvaným “The Raven still flies over Europe” , ktoré sa uskutoční v novembri a decembri a začne sa 11.11. v Štokholme. Naše Slovensko má tú možnosť, uvidieť Sonatu Arcticu poprvýkrát od roku 2015, kedy odohrali koncert v Banskej Bystrici pred 4000 nadšenými fanúšikmi.
Turné sa uskutoční k zbrusu novému albumu »Talviyö« (čo v preklade znamená »Zimná noc «). Album bude obsahovať 11 nových skladieb, nahraných od konca roka 2018 do mája 2019.

Naživo to však bude parádny prierez tvorbou Sonaty v dĺžke takmer 2 hodín, aj keď za 20 rokov činnosti vydala skupina toľko skvostov, že by to vydalo aj na viac hodín.
Najväčšie hity ako Tallullah, Fullmoon, Wolf and Raven alebo 8th Commandment, ktoré s obľubou muzikanti naživo hrávajú, chýbať na koncerte nebudú.
Koncert je v roku 2019 na Slovensku jediný – exkluzívny. Uskutoční sa v Dome kultúry ŽSR, Sokolská 69 vo Zvolen 21.11. a hosťami tohto turné budú kapely Temple Balls a Edge of Paradise.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - SONATA ARCTICA The Raven still flies over Europe - 21.11.2019 o 19:30 hod.

Predstavenie SONATA ARCTICA The Raven still flies over Europe, ktoré sa malo konať dňa 21.11.2019 o 19:30 hod. v Rates Arene vo Zvolene, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Dome kultúry ŽSR, Sokolská 69 vo Zvolen.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Vstupenky sa NEMôŽU vracať, klienti NEMAJÚ nárok na vrátenie peňazí !

Info k zakúpeným vstupenkám: Predané vstupenky ostávajú ako státie - sedenie bude zjednotené, doterajšie vstupenky označíme na stoličkách na balkóne doterajším počtom predaných vstupeniek B C a D - déčkári budú mať to najlepšie sedenie.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top