Detail info
Close

ST. NICOLAUS MONARCHS VS ÚSTÍ NAD LABEM Blades  – AMERICKÝ FUTBAL

ST. NICOLAUS MONARCHS VS ÚSTÍ NAD LABEM Blades – AMERICKÝ FUTBAL

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

 

Bratislavský klub amerického futbalu ST. NICOLAUS Monarchs patrí medzi najstaršie a zároveň najúspešnejšie kluby na Slovensku. Má za sebou obrovské množstvo úspechov nielen na domácej, ale aj na medzinárodnej pôde. A práve teraz budete mať možnosť byť pri najväčšom slovenskom derby v českej lige amerického futbalu a rovno v Bratislave.

Chceli by sme Vás pozvať na tretí domáci zápas, 5. kolo základnej časti českej Snapbacks ligy medzi ST. NICOLAUS Monarchs a Ústí nad Labem Blades, ktorý sa uskutoční v nedeľu 28. apríla 2024 o 15:00 hod na atletickom štadióne STU Mladá Garda.

 

Ústí nad Labem Blades patrí už k stáliciam Českej ligy a posledné roky skôr prechádzajú hráčskou obmenou, ktorá už minulý rok vykazovala prvotné znaky kvalitnej obmeny hráčskej základne. Minulý rok sme sa s Blades stretli v 8.kole, kde sme bojovali o udržanie sa v bojoch o playoff v Snapbacks lige 2023. Tento zápas s Blades bol vysielaný v rámci O2 Sport a jednalo sa naozaj o tesný zápas, kde ST. NICOLAUS Monarchs utrpel výhru 7:6 a skôr sa to približovalo k výsledku v klasickom futbalovom zápase. V tomto zápase Blades trafili pri field goale 2x tyčku a nechali tak výhru v rukách Panovníkov, ktorý zabojovali o playoff v nasledujúcich dvoch zápasoch proti Přerov Mammoths a Nitra Knights.

 

ST. NICOLAUS Monarchs patrí medzi najnavštevovanejšie športy v Bratislave, kde na zápasy chodí obrovské množstvo fanúšikov – posledný zápas s Nitra Knights, ktorý sa uskutočnil 31.3.2024 sa zúčastnilo 894 fanúšikov a zápas so Znojmo Knights, ktorý sa uskutočnil 14.4.2024 sa zúčastnilo vyše 750 fanúšikov. Práve posledný domáci zápas proti Znojmo Knights ukázal kvalitu tímov v rámci Českej ligy a Monarchs pred vyše 700 divákmi porazilo súpera zo Znojmo Knights v tesnom výsledku 31:27, kde o osude celého zápasu rozhodovala posledná akcia. Diváci si tento zápas užili a práve posledný zápas môže byť pozvánkou už na tretí domáci zápas ST. NICOLAUS Monarchs.

 

Okrem kvalitného a dych berúceho zápasu sa môžete tešiť na:

- Aktívnych komentátorov, ktorí Vás budú sprevádzať celým priebehom zápasu a budú Vám vysvetľovať jednotlivé momenty v zápase

- DJ a kvalitný hudobný sprievod

- Vystúpenie Bratislava Monarchs Cheerleaders

- Maskot Móric

- Tombola a súťaže pre deti

- Stánok s kvalitným občerstvením a stánok s Monarchs Merch-om

- Rodinné prostredie a bezpečnosť

- Dostupnosť MHD a možnosť parkovania

 

Pre viac informácií neváhajte sledovať stránky www.monarchs.sk , alebo sociálne siete: https://www.facebook.com/BratislavaMonarchs

 

Kedy:                   Nedeľa 28.04.2024

Miesto zápasu:
areál STU Mladá Garda, atletický štadión - Račianska 3544/103, 831 02 Nové Mesto

Vstupné (voľné sedenie):
6 €                        dospelí
3 €                        študenti s ISIC preukazom
zadarmo               deti do 16 rokov, ZŤP a seniori
* psy len na vôdzke


Časy zápasov:
14:00 hod          otvorenie brán do areálu
14:50 hod          začiatok zápasu

Parkovanie:
Parkovanie pri areáli, alebo na parkovisku LIDL

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top