Detail info
Close

Sen noci svätojánske – divadelná komédia

Sen noci svätojánske – divadelná komédia

Dátum: 18. - 20. júna 2024
Miesto: Košice, Rožňava

Vstupenky

Utorok
18
Jún 2024
18:00
Sen noci svätojánske – divadelná komédia
Streda
19
Jún 2024
18:00
Sen noci svätojánske – divadelná komédia
Štvrtok
20
Jún 2024
19:00
Sen noci svätojánske – divadelná komédia

Popis podujatia

Prinášame do Košíc a Rožňavy skvelé predstavenie, komédiu Divadla Astorka.

 

V predstavení účinkuje šestnásť vynikajúcich populárnych herečiek a hercov, čaká vás vynikajúca zábava a jedinečné herecké výkony.

 

Hrajú : Vlado Černý, Anna Šišková, Marta Sládečková, Róbert Jakab, Lukáš Latinák, Matej Landl, Marián Labuda, Juraj Kemka, Miroslav Noga, Peter Šimun, Vladimír Kobielsky, Marián Miezga, Ady Hajdu, Bronislava Kováčiková, Sarah Arató /možné alternácie/

 

Réžia : Ondrej Spišák

Autor : William Shakespeare

 

„Najznámejšia a najhrávanejšia Shakespearova komédia“ prináša skvelú zábavu, výborné herecké výkony, vtipné scény, humorné situácie. Milostný štvoruholník (Róbert Jakab, Danica Matušová a. h., Juraj Kemka, Zuzana Porubjaková/Zuzana Konečná/Sarah Arató/) predstavuje mladú, čistú či naivnú lásku, hoci zaľúbenci možno ani nevedia, koho vlastne milujú. Ich protipólom je očarenie panovníka (Vlado Černý) mladou Amazonkou (Bronislava Kováčiková a. h.). A hlavne vzťah, ktorý dokáže pohnúť svetovými moriami i oceánmi – manželstvo kráľa a kráľovnej elfov a víl (Peter Šimun, Marta Sládečková), mimomanželské úteky, napríklad aj láska ku kuchtíkovi s hlavou osla (Lukáš Latinák)... Príbeh sprevádza komická skupinka, ktorá nacvičuje divadlo (Boris Farkaš, Lukáš Latinák, Marián Miezga, Matej Landl, Ady Hajdu, Marián Labuda). A za všetkými čudesnými udalosťami stojí Puk (Miroslav Noga) s kúzlami, čarami a zázrakmi, ktoré ovplyvňujú pozemský i božský svet.

 

 

Originálne režijno-výtvarné riešenie Františka Liptáka a Petra Čaneckého nás privádza do orientálneho prostredia hotela či na čarovné miesta tajomného lesa, kde žijú elfovia a víly, bytosti, ktoré sú pre ľudské oko neviditeľné. Režisérom je uznávaný a aj v zahraničí oceňovaný Ondrej Spišák, ktorého režijná invencia prepája výnimočnú javiskovú imagináciu s netradičnými hereckými postupmi a vizuálnymi nápadmi.

Predstavenie nie je vhodné pre mládež do 15 rokov.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top