Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Sickick

Sickick

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

 
SICKICK prevzal remixový priemysel s viac ako 10 miliónmi aktívnych sledovateľov. Je DJ a zároveň talentovaný nahrávač. Jeho jedinečný pohľad na súčasnú hudbu v kombinácii s klasickými hitmi vytvára atmosférický zvukový zážitok ako žiadny iný. Jeho ikonická maska predstavuje myšlienku prekonať strach a dosiahnuť, aby to fungovalo pre vás. Povzbudzuje svojich fanúšikov, známych ako Chorá armáda, aby si splnili svoje sny a čelili svojim obavám. SICKICK má nákazlivú energiu ako nikto iný.
 
ENG
With over 10 million active followers, SICKICK has taken over the remix industry. He is both a DJ and a talented recording artist. His unique take on current music blended with classic hits creates an atmospheric auditory experience like no other.
His iconic mask represents the idea of overcoming fear and making it work for you. He encourages his fans, known as the Sickick Army, to pursue their dreams and face their fears. SICKICK has infectious energy like no other.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Sickick
picture Sickick
picture Sickick
picture Sickick
picture Sickick
picture Sickick

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Sickick - 1.7.2023 o 22:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že podujatie Sickick, ktoré sa malo konať dňa 1.7.2023 o 22:00 hod. v Edison Park, Bratislava, je ZMENENÉ! Podujatie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme informovať.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top