Detail info
Close

Stop bolesti: Krčná chrbtica a drieková chrbtica

Stop bolesti: Krčná chrbtica a drieková chrbtica

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Čo je obsahom workshopu?

Po zakúpení získate prístup k videám, ktoré sa delia do dvoch hlavných celkov.

V prvom celku si naštudujete a osvojíte techniku jednotlivých cvičení. Videá sú založené na praktických ukážkach a podrobnom výklade. V prvom kroku Vám ukážeme ako môžete pomocou valca (roller) a loptičky (môžete použiť tenisovú ale aj lakrosovú) jednoducho uvoľniť stuhnuté svaly a spúštacie body, čo Vám umožní lepšie pracovať s Vašim telom. Následne sa budeme venovať strečingovým a automobilizačným cvičeniam, ktoré Vám umožnia pracovať na odstránení obmedzení rozsahov pohybu a udržiavať si pohyblivosť a pružnosť v norme. V poslednom kroku si osvojíte aktivačné a posiľňujúce cvičenia, ktoré sú posledným a neodlúčitelným krokom ku zdravému pohybovému aparátu.

V druhom celku nájdete video s cvičebnou jednotkou, ktorá je metodicky koncipovaná tak, aby ste si zvládli precvičiť celú oblasť súvisiacu s driekovou chrbticou a čo najefektívnejšie udržiavali svoje telo zdravé a bez problémov.

Stop bolesti: Krčná chrbtica a Drieková chrbtica
Bolesti krčnej a driekovej chrbtice patria k najčastejším problémom pohybového aparétu dnešnej populácie. Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí trpia bolesťami tejto oblasti, máme pre Vás výbornú správu.
Sedavé zamestnanie, či teraz práca z domu nám nedávajú veľa priestoru na zdravé držanie tela, alebo na cvičenie. Existuje však riešenie, ktorým je preventívne správne cvičenie. Naši experti zo Zdravo a Fit pre vás pripravili ON-LINE kurz, kde sme pre Vás vyskladali tie najdôležitejšie cvičenia. Jednoducho doma môžete s nami cvičiť a naučiť sa tak princípy, aby vaša krčná a drieková chrbtica už viac netrpela a s ňou ste netrpeli ani Vy.
Objednajte si náš kurz a môžete už za pár minúť začať cvičiť s našimi skúsenými fyzioterapeutmi a trénermi.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top