Detail info
Close

Štyri adventné koncerty Voci Allegre a Trnavský komorný orchester

Štyri adventné koncerty Voci Allegre a Trnavský komorný orchester

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Na koncerte zaznie omša M. Schneidera - Trnavského Missa pastoralis „Alma nox“ (plodná, dobrotivá noc). Dielo pre miešaný zbor, orchester a organ určené na vianočné obdobie vzniklo v novembri 1934 a autor doňho zakomponoval motívy slovenských kolied.

Okrem toho na koncerte zaznejú známe slovenské koledy a zahraničné vianočné piesne v úprave pre zbor a orchester.

Voci Allegre (v tal. radostné hlasy) je trnavský spevácky zbor. Venuje sa prierezovému spektru repertoáru - od starej hudby cez všetky historické obdobia až po súčasných skladateľov, ľudovým piesňam a populárnej hudbe, nevynechávajúc ani vokálno - inštrumentálne diela.

V r. 2023 zbor oslávil 10. výročie vzniku a zároveň vyhral medzinárodnú súťaž Musica Orbis v Prahe. Umelecký vedúci je Andrej Rapant.

Trnavský komorný orchester je umelecké teleso, ktoré vzniklo v roku 1993 ako Orchester pri ZUŠ Mikuláša Schneidera-Trnavského. Od r. 1999 reprezentuje mesto Trnava ako Trnavský komorný orchester. Jeho umeleckou vedúcou je Alžbeta Ševečková. 

Repertoár tvoria diela od baroka až po súčasnosť. 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Štyri adventné koncerty Voci Allegre a Trnavský komorný orchester
picture Štyri adventné koncerty Voci Allegre a Trnavský komorný orchester

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Štyri adventné koncerty Voci Allegre a Trnavský komorný orchester - 10.12.2023 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Štyri adventné koncerty Voci Allegre a Trnavský komorný orchester, ktoré sa malo konať dňa 10.12.2023 o 20:00 hod. v Kostol sv. Jakuba, Trnava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top