Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS

Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vážení priatelia opery,

akokoľvek sme sa snažili a tešili na vytúžený koncert, aj tretí termín, 4.12.2021 nám padol pre pandémiu napriek tomu, že sme dodržali všetky pravidlá stanovené pre režim KZ-kompletne zaočkovaní, ktorý umožňoval využiť plnú kapacitu sály.

Vláda však pri svojich opatreniach necitlivo zasiahla kultúru a šport. Už paušálne zníženie kapacity využitia sál na 200 ľudí jasne naznačovalo, že nijaké zvýhodňovanie zaočkovaných sa konať nebude a lockdown pre všetkých to len potvrdil. 

Neostáva nám iné ako hľadať nový, už štvrtý termín. Pracujeme na tom, ale ťažko je zladiť kalendáre dvoch veľkých a žiadaných spevákov s možnosťami prenájmu sály. Hneď, ako sa to podarí, budeme informovať. Samozrejme, vstupenky zostávajú v platnosti a ak vám nebude nový termín vyhovovať, budete ich môcť vrátiť. Veríme, že vydržíte aj ďalšie čakanie, ktoré ukončí veľký zážitok. 

Ďakujeme za pochopenie.Toto podujatie je organizované v režime KZ (kompletne zaočkovaní) podľa platného COVID automatu. V tomto režime je podmienkou vstupu na podujatie doklad o plnom zaočkovaní majiteľa vstupenky.

Za plne očkovanú osobu sa považuje: 

a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,
b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou,
c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo
d) osoba do 12 rokov veku.  


 

Svetové operné hviezdy
GAME OF TENORS

LAWRENCE BROWNLEE & MICHAEL SPYRES

Klavírny sprievod: Róbert Pechanec

Dátum: 4. 12. 2021

Čas: 18.00 h

Miesto konania: Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava

 

Korona nás prinútila posunúť koncert o rok, termín sa blíži a veríme, že aj keď pandémia možno ešte nebude minulosťou, vďaka kultúrnemu semaforu sú definované možnosti usporiadanie koncertu aj v covidových časoch. Koncert Game of tenors hlasových virtuózov Lawrencea Brownleeho a Michaela Spyresa je súčasťou cyklu Svetové operné hviezdy,  kde predstavujeme v súčasnosti najlepších a najžiadanejších svetových operných spevákov. Doteraz väčšinou sólo, zavše s hosťom iného hlasového odboru, no dva rovnaké hlasy sme ešte nemali.
Rovnaké? Vlastne ani nie. Ale to už budete počuť na koncerte, kde zaspievajú najznámejšie belcantové árie a rozihrajú svoju virtuozitu do neuveriteľných rozmerov.
Lawrence Brownlee priniesol „nový zlatý vek vo vysokých mužských hlasoch“ (The New York Times). Nie div, že o.i. je držiteľom operného Oscara – International Opera Award 2017 v kategórii Mužský hlas roka. Lawrence Brownlee nie je v Bratislave nováčikom, koncertoval u nás v rokoch 2012 a 2017.
Michael Spyres sa preslávil pevnými výškami, ale aj priam barytónovými hĺbkami a vynikajúcou interpretáciou postáv svojho hlasového odboru. V porovnaní s Brownleem však siaha aj po dramatickejšom repertoári, a tak sme ho napr. v r. 2018 o.i. mohli zažiť vo Viedni ako Rodolfa (Puccini, Bohéma). Okrem toho v rámci združenia Opera rara (operné vzácnosti) prispieva k šíreniu zabudnutých či menej známych diel a je vyhľadávaným hosťom operných scén pri uvádzaní takýchto opier. Spomedzi ocenení hodno spomenúť nomináciu na International Opera Award 2015 za najlepšieho speváka.

Viac info TU

Podľa kultúrneho semafora, ktorý ministerstvo kultúry vypracovalo na základe covid automatu, aj pri zhoršení situácie až po čiernu fázu môže usporiadateľ využiť celú sálu, pokiaľ koncert sprístupní len kompletne zaočkovaným osobám. Preto sme sa aj my na základe Vyhlášky ÚVZ SR 241/2021 rozhodli sprístupniť koncert len pre kompletne zaočkovaných navštevníkov. Pokiaľ to však pandemická situácia dovolí, nevylučujeme neskoršie uvoľnenie aj pre ďalších návštevníkov.

Tešíme sa, že čakanie na koncert neodradilo milovníkov hudby, ktorí si vstupenky zakúpili na pôvodný termín koncertu. Samozrejme, zakúpené vstupenky sú platné aj na nový termín. 

 

Zľavy a vstupenky pre deti, študentov, dôchodcov, zťp, zťp/s:

3. kategória 30%,

4. a 5. kategória 50%

po predložení relevantného dokladu.

Pre imobilných návštevníkov na vozíčku sú vyhradené miesta na prízemí A Koncertnej siene SF vľavo vedľa miesta 1 radov XIX, XXI.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS
picture Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS - 04.12.2021 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS, ktoré sa malo konať dňa 04.12.2021 o 18:00 hod. v Koncertná sieň Slovenskej Filharmonie, Bratislava , je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme čoskoro informovať.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 13.12.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 13.12.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 13.12.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 13.12.2021 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 13.12.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 13.12.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 13.12.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 13.12.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Oznam od promotérov:

Vážení zákazníci, so smútkom v duši Vám musím oznámiť, že v lockdowne nemôžeme uskutočniť náš vytúžený koncert Game of tenors, ktorý mal byť 4.12.2021 v koncertnej sieni Slovenskej filharmónie, Bratislava. Napriek tomu, že ešte v novembri som dal rozposlať optimistický e-email v presvedčení, že nakoľko sa v zmysle kultúrneho semafora koncert uskutoční v režime KZ – kompletne zaočkovaní, môžeme aj v týchto časoch koncert uskutočniť a využiť plnú kapacitu koncertnej siene. Žiaľ, vláda rozhodla politicky a za nízku zaočkovanosť na väčšine územia potrestala aj Bratislavu, čím necitlivo zasiahla kultúru a šport, oblasti, ktoré prinášajú potešenie v každodennosti a kultivujú telo i dušu. Paušálne zníženie kapacity využitia sál na 200 ľudí už jasne naznačovalo, že nijaké zvýhodňovanie zaočkovaných sa konať nebude a lockdown pre všetkých len potvrdil úplne vypnutie spoločenského a kultúrneho života. Hľadáme nový termín, ale zladenie kalendárov dvoch veľkých a žiadaných spevákov s možnosťami prenájmu sály chvíľu potrvá. Hneď, ako sa to podarí, Vás budem informovať. Zatiaľ sa najskorší termín ukazuje až v roku 2023. Samozrejme, Vaše vstupenky zostanú v platnosti, či už boli zakúpené na 19.4.2020, 16.10.2020 alebo na 4.12.2021.

Ďakujem za pochopenie

Aktuálne informácie o koncertoch agentúry KAPOS nájdete aj na stránke www.kapos.sk.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ/CHANGED - Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS - 16.10.2020 19:30

Predstavenie Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS, ktoré sa malo konať dňa 16.10.2020 o 19:30 hod. v Koncertná sieň Slovenskej Filharmónie, Bratislava,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 4.12.2021 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 17.10.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 17.10.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 17.10.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS - 16.10.2020 19:30

Predstavenie Svetové operné hviezdy GAME OF TENORS, ktoré sa malo konať dňa 16.10.2020 o 19:30 hod. v Koncertná sieň Slovenskej Filharmónie, Bratislava,, sa uskutoční v novom termíne: o ktorom vás budeme čoskoro informovať.

Oznam promotéra:

Vážení priatelia opery, mnohí sa pýtate, či sa tento koncert uskutoční v naplánovanom termíne. Tieto otázky sú legitímne, pretože korona-kríza spôsobila v koncertnom živote veľa problémov. V júni síce Slovenská filharmónia v obmedzenej miere obnovila koncertný život, no aktuálna situácia v šírení koronavírusu ešte stále neumožňuje plnú koncertnú prevádzku. Ešte vždy nemožno využiť a teda ani predávať plnú kapacitu koncertnej siene. Maximum je 500 miest (kapacita SF je 700), čo nielenže limituje predaj vstupeniek, ale aj záujem potenciálnych partnerov koncertu, bez ktorých podpory nie je možné taký náročný koncert finančne utiahnuť. A keďže termín koncertu sa blíži a pandemická situácia sa zhoršuje, podmienky pre usporiadateľov sa asi tak skoro nezlepšia. Istota nevychádza ani zo situácie v USA, kde sa aktuálne obaja speváci nachádzajú a v krajnom prípade aj hrozí, že by nemohli do Európy pricestovať. Z vyššie uvedených dôvodov sme sa rozhodli koncert odložiť a s agentúrou hľadáme vhodný termín na budúci rok. Veľmí nás to mrzí, no jediná cesta ako zachrániť tento výnimočný koncert dvoch svetových tenoristov je jeho odloženie na bezpečné časy. Veríme, že toto opatrenie pochopíte a spolu s nami trpezlivo vyčkáte na nový termín koncertu. V nákupe vstupeniek môžete pokojne pokračovať, zakúpené vstupenky zostanú platné ja na nový termín. Pokiaľ by vám nový dátum nevyhovoval, budete môcť vstupenky vrátiť.

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top