THE GREATEST ROCK HITS by Symphony Orchestra

THE GREATEST ROCK HITS by Symphony Orchestra

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

THE GREATEST ROCK HITS
performance of chamber IMPULSE SYMPHONY ORCHESTRA

Rockový orchestr "Impulse" je ve své podstatě symbiózou klasické a rockové hudby.

Repertoár skupiny se skládá z nesmrtelných děl velkých rockových kapel XX. století a současnosti. Jeho vrcholem je fakt, že všechny námi oblíbené písně se objevují v nových úpravách a tak odhalují zcela neobvyklou perspektivu. Výsledkem je, že světově proslulé rockové hity procházejí znovuzrozením a dostávají nový dech.

Skupinu "Impulse" tvoří profesionální hudebníci. Díky jedinečnému obrazovému doprovodu každá melodie ožije. Vřele Vás zveme na jedinečnou show plnou nesmrtelné muziky. Vychutnejte plnou sílu živého, ale i živelného proudu hudby!

V parádním provedení členů orchestru během celého večera zazní hity od takových velikánů jako jsou Queen, The Beatles, Metallica, Depeche Mode, Scorpions, Radiohead, Eagles, Red Hot Chili Peppers, AC/DC, Bon Jovi, System of a down, Kiss, Pink Floyd, Led Zeppelin, Nirvana, The Rolling Stones, Deep Purple, The Doors.

Délka programu 2 hodiny.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture THE GREATEST ROCK HITS by Symphony Orchestra

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - THE GREATEST ROCK HITS by Symphony Orchestra - 19.10.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie THE GREATEST ROCK HITS by Symphony Orchestra, ktoré sa malo konať dňa 19.10.2019 o 19:00 hod. v TEATRO Wüstenrot, Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top