Detail info
Close

THE WORLD OF HANS ZIMMER

THE WORLD OF HANS ZIMMER

Dátum: 6. novembra 2024
Miesto: TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Adresa: Odbojárov 9, Bratislava

Vstupenky

Streda
6
Nov 2024
20:00
THE WORLD OF HANS ZIMMER

Popis podujatia

THE WORLD OF HANS ZIMMER 

Svetový velikán filmovej hudby ovenčený mnohými oceneniami predstaví v roku 2024 európskemu publiku nové turné, ktoré nadväzuje na triumfálnu koncertnú šnúru posledných rokov. V bratislavskej TIPOS Aréne bude 6. novembra 2024 sviatok najslávnejších filmových skladieb s názvom                     

“ The World of Hans Zimmer – A New Dimension“ 

Hans ZIMMER chystá prekvapenie pre fanúšikov svojej hudby! Jeho úspešná show The World of Hans Zimmer” získa v roku 2024 nový podtitul  A New Dimension, ktorý už sám napovedá, že Hans Zimmer pripravuje úplne nový výber z jeho rozmanitej zbierky skladieb. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na jedinečnú hudobnú cestu, ktorá ich zavedie do úplne iných dimenzií. Turné obsahuje viac ako 30 zastávok v 13 európskych krajinách a Bratislava nebude medzi nimi chýbať.

Predchodca koncertného turné „The World of Hans Zimmer - A Symphonic Celebration“ prvýkrát ohromil nemecké publikum v roku 2018 a odvtedy sa vydal na triumfálnu cestu po celom svete. Samotný Hans Zimmer sa neobjaví osobne na pódiu počas "The World of Hans Zimmer - A New Dimension," no zohrá významnú úlohu v pozícii kurátora a hudobného režiséra celej produkcie.

„Mojim cieľom je umožniť fanúšikom znova objaviť jedinečné prvky orchestrálnej hudby. Chcem prostredníctvom orchestra rozprávať veľa príbehov a predstaviť dlhoročných spolupracovníkov a priateľov“, hovorí o novej show sám Hans Zimmer.

Neopakovateľný zážitok z majstrovského umenia Hansa Zimmera sprostredkujú renomovaný sólisti, hudobníci a dlhoročný spolupracovníci najslávnejšieho skladateľa filmovej hudby súčasnosti.

Pre najväčších fanúšikov hudby Hansa Zimmera je pripravený limitovaný počet VIP balíčkov, ktoré umožnia prežiť kontcert nezabudnuteľným spôsobom.

Súčasťou VIP balíčku v hodnote 234,- EUR je: 

-        Sedadlo v prvých 8 radách s najlepším výhľadom na pódium
-        Nepredajná zberateľská VIP visačka s multišnúrkou
-        Špeciálny výtlačok programu tour.
-        Prednostný vstup do arény VIP vstupom  ( VIP vstup bude od Letného kúpaliska z ulice Odbojárov ) 

Koncert The World of Hans Zimmer - A Symphonic Celebration“ sa uskutoční v TIPOS Aréne v Bratislave 6. novembra 2024.

Vstupenky na novú show Hansa Zimmera budú exkluzívne v sieti ticketportal.sk od štvrtka 26.10.2023 od 10:00 hodiny.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top