Detail info
Close

TOTO JE HIP HOP  2011

TOTO JE HIP HOP 2011

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Raper ICE CUBE hviezdou festivalu TOTO JE HIP HOP 2011

Dátum/Date: 1.-2.7.2011 od 18:00hod.
Miesto konania/Place of event: Areál vodných športov, Horná Streda, Piešťany - POZOR zmena miesta konania - Areál Letisko Pieštany, Pieštany
Cena/Price:
NORMAL:  23,- Eur
VIP: 50,- Eur ( limitovany pocet listkov, najlepsi vyhlad na stage, zastreseny a ohradeny priestor, vip bar, welcome drink,....)

Jedna z najväčších postáv svetovej hip – hopovej scény mieri na Slovensko. Raper ICE CUBE, ktorý je skutočnou celebritou, jedným zo zakladateľou štýlu gangsta rap, hollywoodskou hviezdou, scenáristom a režisérom príde už v júli predviesť exkluzívnu šou na jedinečný festival TOTO JE HIP HOP 2011.

ICE CUBE, vlastným menom O´Shea Jackson si zahral vo vyše 20 filmoch a patrí medzi najrešpektovanejších raperov na svete. „Dostať ICE CUBEa na Slovensko nebolo jednoduché. O to viac nás teší, že práve nám sa to podarilo a aj vďaka nemu bude festival TOTO JE HIP HOP 2011 opäť sviatkom všetkých hip-hoperov. Snažíme sa posúvať hranice kvality stále viac dopredu. Sme presvedčení, že pravidelní návštevníci festivalu budú s výberom headlinera spokojní a ICE CUBE priláka aj ďalších,“ povedal Midi, dramaturg festivalu. Okrem superhviezdy z USA sa na festivale predstaví takmer kompletná česká a slovenská hip – hopová špička. V Hornej Strede pri Piešťanoch by preto prvý júlový víkend (1. – 2. 7. 2011) nemal chýbať ani jeden správny fanúšik hip hopu. Festival TOTO JE HIP HOP 2011 sa koná pod hlavičkou musiq1 summer a prináša ho hudobná televízia musiq1.

Zľavy/Discounts: 10% zľava pre držiteľov Azet karty


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture TOTO JE HIP HOP  2011
picture TOTO JE HIP HOP  2011
Top