Detail info
Close

TRADITIONAL & REVIVAL BAND - GEORGE A IRA GERSHWIN: Králi jazzovej melódie  NAŽIVO

TRADITIONAL & REVIVAL BAND - GEORGE A IRA GERSHWIN: Králi jazzovej melódie NAŽIVO

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dobrá správa pre milovníkov tanca, ale aj posedenia pri kvalitnom jazze, swingu, dixielande, či latino-jazze : od marca prichádzame s novým cyklom tanečno - posluchových večerov, ktorými Vás bude sprevádzať skupina TRADITIONAL & REVIVAL BAND trombonistu svetového formátu Vlada Vizára. Zaujímavo riešená Spoločenská sála Domu kultúry Zrkadlový háj Vám umožní stráviť tri hodiny presne tak, ako budete chcieť a mať chut : tancujúc na parkete, s pohárikom dobrého vínka pri kaviarenskom stolíku v blízkosti kapely, či v pohodlí našej kaviarni, kde Vám hudba bude robiť "iba" príjemnú atmosféru k posedeniu s priateľmi. Tri hodiny nádhernej hudby potešia každého milovníka spoločenského tanca a neopakovateľnej atmosféry jazzového večera so živou hudbou.

A to nie je všetko, každý večer bude venovaný jednej legende jazzovej a tanečnej hudby, a začíname naozaj veľkolepo, tvorbou bratov GEORGA A IRU GERSHWINA, absolútnych kráľov jazzovej a muzikálovej melódie, ktorí sa stali zdrojom a inšpiráciou pre niekoľko generácií hudobných tvorcov, a ktorých hudba rezonuje doslova v každom z nás. Príďte, my tam budeme.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top