Detail info
Close

VIANOČNÁ JANAIS v Teatro Colorato

VIANOČNÁ JANAIS v Teatro Colorato

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

VIANOČNÁ JANAIS v Teatro Colorato
 

Speváčka Janais pozýva svojich priaznivcov na vianočný koncert do nových priestorov divadla Teatro Colorato 

štvrtok 15. decembra 2022 o 18:00 

priamo v srdci Bratislavy, na Františkánskom námestí 2.

 Príďte sa vianočne naladiť na nežný koncert sympatickej speváčky a jej kapely krásnymi vianočnými i zimnými piesňami či koledami s originálnymi aranžmá. 

Obľúbené slovenské koledy, speváčkou do slovenčiny pretextované svetoznáme vianočné piesne, aj jej zimné autorské skladby, vianočne naladia malých aj veľkých. 

Tento koncert bude výnimočný aj tým, že na ňom Janais predstaví a uvedie do života svoj nový, v poradí piaty štúdiový album. Buďte pri tom s nami.

 
Voľné sedenie. Hľadisko má stupňovité sedenie, z každého miesta je dobrá viditeľnosť. 
 
Cena vstupenky: 20€
bez nároku na zľavu
www.janais.sk


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture VIANOČNÁ JANAIS v Teatro Colorato
picture VIANOČNÁ JANAIS v Teatro Colorato
picture VIANOČNÁ JANAIS v Teatro Colorato
picture VIANOČNÁ JANAIS v Teatro Colorato
picture VIANOČNÁ JANAIS v Teatro Colorato

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - VIANOČNÁ JANAIS v Teatro Colorato - 15.12.2021 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie VIANOČNÁ JANAIS v Teatro Colorato, ktoré sa malo konať dňa 15.12.2021 o 19:00 hod. v Teatro Colorato, Bratislava,, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom formulára v registrovanom účte klienta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus kartou: Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Benefitovou poukážkou (prípadný doplatok kartou): V prípade, že klient doplácal rozdiel ceny, k žiadosti je potrebné vyplniť vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie`` aj číslo účtu, na ktorý má byť platba poukázaná. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Oznam od organizátora:

"Kvôli naďalej pretrvávajúcemu zákazu hromadných podujatí organizátori boli nútení plánovaný koncert Vianočná Janais zrušiť. Keďže v decembri 2021 sa nemohli uskutočniť žiadne verejné podujatia a divadelné predstavenia je tiež možnosť venovať toto vstupné ako príspevok divadlu Teatro Colorato. Tím divadla Vám bude veľmi vďačný! Koncom budúceho roka plánujeme tento koncert uskutočniť opäť. Veríme, že už bez akýchkoľvek obmedzení."

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top