Detail info
Close

Veľké slovenské hlasy JANA KURUCOVÁ a SLÁVKA ZÁMEČNÍKOVÁ

Veľké slovenské hlasy JANA KURUCOVÁ a SLÁVKA ZÁMEČNÍKOVÁ

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Veľké slovenské hlasy
JANA KURUCOVÁ a SLÁVKA ZÁMEČNÍKOVÁ
Klavírny sprievod : Róbert Pechanec


Dátum: 19. 06. 2023
Čas: 19.30 h
Miesto konania: Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava (Reduta), Bratislava


Popis:

Mezzosopranistka JANA KURUCOVÁ je členkou súboru v Štátnej opere v Hamburgu, ale hosťuje aj na iných scénach. Spieva významné roly svojho hlasového odboru, o.i. sa predstavila ako Cherubín vo Figarovej svadbe, Idamante v Idomeneovi, Sesto v La clemenza di Tito, Charlotta vo Wertherovi, Rosina v Barbierovi zo Sevilly, Donna Elvíra v opere Don Giovanni a mnohých ďalších rolách. Naostatok spievala na Slovensku v SND s veľkým úspechom Ježibabu a Cudziu kňažnú v Rusalke. Ako Kňažná získala oslavné kritiky aj v koncertnom predvedení Rusalky s Českou filharmóniou. Nedávno zahviezdila v role Líšky v Janáčkovej opere Líška Bystrouška v Theater an der Wien.

Sopranistka SLAVKA ZAMECNIKOVA sa úspešne etabluje medzi opernou speváckou elitou. Od septembra 2020 je členkou súboru Viedenskej štátnej opery, kde sa s obrovským úspechom v prvej sezóne predstavila ako Norina (Don Pasquale), Frasquita (Carmen) a Poppea (Korunovácia Poppey). Tiež stvárnila Nanettu (Falstaff), Musettu (La Bohème), Sophie (Werther) a Euridiku v Monteverdiho Orfeovi. V aktuálnej sezóne 2022/23 už vo Viedni debutovala ako Micaela (Carmen), vo februári 2023 sa predstaví v role Marzeline (Fidelio). Mimo Viedne stvárnila v Berlíne Poppeu, v Paríži ju čaká Musetta. V SND bude debutovať ako Pamina v Mozartovej Čarovnej flaute.

Spevákov bude sprevádzať na klavíri popredný slovenský klavirista a korepetítor ROBERT PECHANEC. Spojenie dvoch výrazných ženských hlasov sopránu a mezzopopránu v piesňovom a opernom repertoári bude obohatením nielen pre publikum, ale aj pre obidve speváčky.

 

Viac na www.kapos.sk

VSTUPENKY

Úvodné ceny  (s použitím KAPOS promo  kódu) – do 31. 12. 2022 -  zľava 30 %

5. kategória: 13 €
4. kategória: 20 €   
3. kategória: 27 € 
2. kategória: 41 €     
1. kategória: bez zľavy, t.j. 89 €

Od 1. 1. 2023 riadne ceny

5. kategória: 19 €
4. kategória: 29 €   
3. kategória: 39 € 
2. kategória: 59 €     
1. kategória: 89 €

Zľavy a vstupenky pre deti, študentov, dôchodcov, zťp, zťp/s:

3. kategória 30%,
4. a 5. kategória 50%
po predložení relevantného dokladu.
Zľavy sa nespočítavajú. Ak napr. niekto už čerpá zľavu ako dlchodca, nedostane ďalšiu zľavu.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Veľké slovenské hlasy JANA KURUCOVÁ a SLÁVKA ZÁMEČNÍKOVÁ - 19.6.2023 o 19:30 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Veľké slovenské hlasy JANA KURUCOVÁ a SLÁVKA ZÁMEČNÍKOVÁ, ktoré sa malo konať dňa 19.6.2023 o 19:30 hod. v Koncertná sieň Slovenskej Filharmónie, Bratislava, je z organizačných dôvodov ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top