Detail info
Close

WE LOVE MUSIC Festival

WE LOVE MUSIC Festival

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Pozor, 6.6.2023 konči predaj early bird vstupeniek na We Love Music. Regulerna cena jednodňového lístka bude v predpredaji 28.90€

Hudobný festival v srdci Bratislavy : v areáli Závodisko - Dostihová dráha Petržalka. Počas dvoch dní sa predstavia veľké hudobné hviezdy popovej a tanečnej scény od konca 90tych rokov až po súčasnosť. Jedným z vrcholoch festivalu bude veľký festivalý comeback slovenskej funkovej legendy Made II Mate. 

V programe, ktorý sa postupne bude dopĺňať o ďalšie mená uvidia diváci vystúpenia  : Marián Čekovský a Band, Made II Mate, Crazy Frog, SixxPaxx, Rednexx, Londonbeat, Haddaway, Lou Bega, Arash či Basshunter. 
Atraktívne prostredie, dostatok parkovacích miest a hlavne bezproblémová doprava bratislavskou MHD robia z WE LOVE MUSIC festivalu ten najpohodlnejší zážitok začiatku festivalovej sezóny. 

Okrem denných a dvojdenných lístkov ponúkajú organizátori aj VIP pasy s občerstvením a drinks v cene počas trvania celeého festivalového dňa. 

Špeciálne GOLD tickets navyše ponúkajú možnosť pohybu v zákulisí, stretnutie s účinkujúcimi a rovnako drinks a prosecco počas celého dňa. 
 
Organizátori prvého mestského festivalu v parku, We Love Music, ktorý sa uskutoční 16. a 17. júna ohlásili ďalšie veľké prekvapenie. 
Počas každého z večerov vystúpia na pódiu najznámejší slovenskí TikTok creators aby tesne pred vystúpením headliners zodpovedali otázky svojich fanúškov. 
V rámci Q&A s najznámejšími a najúspešnejšími tvorcami platformi TikTok sa môžu diváci stretnúť so svojími offline a dozvedieť sa tipy a triky úspešnej digitálnej kariéry. 
Svoju účasť zatiaľ prisľúbili králi slovenského tiktoku : Oliver Osvald, Samuel “Graciosoo”Prochazka (obaja tvoria duo Sketch Bros), Oskar Barami, Adam Bros, Romcaatkooo, Rudylong, ktorý príde špeciálne kvôli akcii zo zahraničia a The Full Banana. 
 

Program 16.6.

vystúpenia víťazov ČeskoSlovensko Má Talent : Miroslav Sýkora
Jozef Pavlúsik
Act 4 Slovakia
Nikola Šurínová
Margaréta Ondrejková
Nikoleta Kusendová

Hlavný Lineup

MARIÁN ČEKOVSKÝ a BAND
REDNEX
BONEY M
MADE 2 MATE
HADAWAY
THE DEEP DJs ft. Jaro Slavik
SIXX PAXX
ARASH


Program 17. 6.

od rána 9.00 do 14.00 detský festival s atrakciami a postavičkami TURBO TV

Hlavný lineup

TRIS REI
GROBIANI
OTTAWAN
LOU BEGA
LONDONBEAT
TINA a BAND
CRAZY FROG
BASSHUNTER
DJ CHARLIE BROWN


SPRIEVODNÉ PODUJATIA

- Vystúpenie víťazov Česko Slovensko Má Talent
- Detský Festival v spolupráci s TURBO TV
- Pivný festival “SLÁDKOVA PETRŽALKA” s ponukou remeselných pív mini a mikro pivovarov
- Chill out zóna so Shisha barom
- Detské ihrisko
- Performance and výtvarný stage
- Festivalová kaviareň s možnosťou vytvorenie vlastnej kávy

 

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top