Detail info
Close

WINTER JAZZ FEST TRNAVA 2022

WINTER JAZZ FEST TRNAVA 2022

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Po dvoch rokoch opäť spolu!

Spevácka diva Vula Malinga na Winter JazzFest Trnava 2022


Udalosť: Winter JazzFest Trnava 2022
Miesto: Kultúrne centrum Malý Berlín, Štefánikova ul. 4, 917 01 Trnava
Dátum a čas: 25. 2. 2022, 19.30h


Bemykey Music a Trnavská hudobná spoločnosť - o.z. prinášajú v poradí už VII. ročník zimného jednodňového jazzového festivalu Winter JazzFest Trnava 2022.


Trnava, 4. 2. 2022 - V posledný februárový piatok bude v KC Malý Berlín veselo. Po dvoch rokoch Winter JazzFest Trnava opäť ponúkne návštevníkom “živé” vystúpenia domácich aj zahraničných umelcov.
Tohtoročný festival otvorí projekt hudobníčky a skladateľky Sisy Michalidesovej s názvom “Chloe”. Originálne kompozície rovnomenného albumu sú jednak inšpirované postavou Chloe z divadelnej hry "Silent rhapsody", ktorá vznikla na námet autorkinej knihy "Sisa a Sivý holub" a súčasne zrkadlia mystický svet magických historiek o strašidelných bytostiach a čarodejniciach, ktoré Sise priniesol jej synovec z Mexika. Na WJFT budú Sisu doprevádzať pôvodní interpreti, ktorí album nahrávali. Je to medzinárodná zostava muzikantskej elity - poľský klavirista Piotr Wyleżoł, maďarský trubkár Kornél Fekete Kovács, česko-slovenská rytmická dvojka Tomáš „Gaštan“ Baroš a Marián Ševčík a klávesák Peter Preložník.
Po úspešnom vystúpení na Trnavskom Jazzyku sa aj na WJFT 2022 predstaví trnavskému publiku multi-žánrový projekt trojice muzikantov a producentov Triple Jump. Popredný predstaviteľ súčasnej hudobnej scény, gitarista a skladateľ Michal Bugala tvorí trio s fenomenálnymi mladými hudobníkmi, ktorými sú bubeník a raper David Hodek a basgitarista, klávesista a spevák Richard Csino. Triple Jump reflektuje jedinečný pohľad na tvorbu 21. storočia a koncentruje sa na fúziu viacerých hudobných žánrov.
Ich špeciálnym hosťom pre tento večer bude anglická speváčka amerického pôvodu, spevácka diva Vula Malinga. Na svojom konte má spolupráce s rôznymi významnými britskými, aj americkými interpretmi ako napr. Quincy Jones, funková legenda Incognito, skupina Basement Jaxx, Lalah Hathaway, Dizzee Rascal, Robert Glasper, Paul Weller, Trevor Nelson a mnoho ďalších. Vula prijala pozvanie na festival a sledovať jej interakciu s triom Triple Jump bude nepochybne nezabudnuteľným hudobným zážitkom.

Winter JazzFest Trnava je realizovaný s finančnou podporou Mesta Trnava a Trnavského samosprávneho kraja


Program:
• SISA MICHALIDESOVÁ “CHLOE”
• MICHAL BUGALA TRIPLE JUMP & VULA MALINGA

Vstupné:
Predpredaj: € 15,-
Na mieste: € 19,-

Podujatie sa uskutočni v režime OP (očkovaní, tí ktorí ochorenie Covid 19 prekonali)


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top