Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Weber, Chopin, Saint- Saëns

SLOVENSKÁ FILHARMÓNIA
Weber, Chopin, Saint- Saëns

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Štvrtok 15.06.2023 o 19.00 h, Koncertná sieň SF, cyklus A

Piatok 16.06.2023 o 19.00 h, Koncertná sieň SF, cyklus B

Weber, Chopin, Saint- Saëns

SLOVENSKÁ FILHARMÓNIA
DANIEL RAISKIN
 dirigent / JONATHAN FOURNEL klavír
MAREK VRÁBEL organ

Carl Marina von Weber

 

Fryderyk Chopin
Camille Saint-Saëns

Oberon, predohra k opere

 

Koncert pre klavír a orchester č. 1 e mol, op. 11
Symfónia č. 3 c mol Organová, op. 78

Večer odštartuje predohra z pera Carla Mariu von Webera. V súťaži o najpopulárnejší klavírny koncert by sa na jednej z vedúcich pozícii určite vyskytol Prvý koncert pre klavír Fryderyka Chopina. Skladba je sledom strhujúcich klavírnych scén. Záverečný koncert sezóny Slovenskej filharmónie vyvrcholí v symfónii Camilla Saint-Saënsa. Pre využite organa získala prívlastok Organová. „Dal som do nej všetko, čo som mohol dať. Čo som dokázal, už nikdy nedosiahnem.“

Virtuózneho klavírneho partu sa zhostí belgický mladík Jonathan Fournel, za ťažiskový organ zasadne Marek Vrábel. Orchester povedie pred letnou pauzou posledný raz jeho šéfdirigent Daniel Raiskin.

40% zľava zo vstupenky platí pre dôchodcov, študentov a ŤZP po predložení príslušného preukazu na predajných miestach siete TicketportalTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top