Detail info
Close

ZA VÍNOM DO ŠENKVÍC 2022

ZA VÍNOM DO ŠENKVÍC 2022

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Informácie o podujatí:
Tento rok sme si pre vás pripravili bohatý program plný zážitkov. Môžete sa tešiť na tradičnú slovenskú kuchyňu s ochutnávkou miestnych špecialít podľa receptúr starých šenkvických babičiek, tombolu s bohatými vinárskymi cenami, súťaž o najlepšie vinárstvo podujatia a samozrejme, na vašu obľúbenú šenkvickú muziku. Pre veľký úspech na predošlých ročníkoch vás budú tento rok na podujatí sprevádzať až tri kapely.
Súčasťou tohto ročníka bude predajná výstava šenkvických umelcov
Prvý krát vôbec na Slovensku bude predstavená nová Garancia značky „Víno garantovaného pôvodu“
Možnosť získať značku „Víno garantovaného pôvodu“ a označiť tak svoje pôvodné slovenské vína podlieha komplexnému procesu kontroly. Proces sa zameriava na dve fázy monitorovania vzniku vína. V prvej fáze je monitorovaná samotná surovina – hrozno, z ktorej je dané víno vyrobené. Monitoruje sa viacero faktorov - kto ho vypestoval, kde, v akom objeme a komu bolo odovzdané na spracovanie. V druhej fáze monitoringu sa táto surovina spojí s konkrétnym vinárom a vyrobeným vínom. Výsledok práce vinohradníka a práca vinára sa monitoruje samostatne a nezávisle od seba. Na celý tento proces dohliada osoba poverená vinárskym spolkom, ktorá je jedným z dôležitých garančných prvkov projektu.

Miesto a čas overenia a výdaja Vstupeniek:
Vydávanie kapsičiek a predaj na mieste bude prebiehať 30.4.2022 od 11:30 hod do 15:00 hod v KIS Šenkvice a následne až do skončenia podujatia na stanovisku: Obecný dom - vínotéka, Chorvátska 105, Šenkvice.

Pokyny Usporiadateľa
Pri vydávaní kapsičiek resp. predaji lístkov je organizátor oprávnený si vyžiadať a zaevidovať mobilné telefónne číslo návštevníka podujatia. Kúpou vstupenky dáva návštevník podujatia súhlas organizátorovi so spracovaním jeho údajov a zaväzuje sa dodržiavať všetky protipandemické opatrenia zverejnené organizátorom na verejne dostupných miestach (web, facebook a verejné priestranstvo)

Ďalšie Informácie: www.zavinomdosenkvic.sk

Čo je v cene Vstupenky:
Súčasťou vstupenky je degustačná taštička, ktorá obsahuje: katalóg vinárov, 40 ks degustačných kupónov a tiež 2 ks bonusových lístkov na nákup vína v celkovej hodnote 8€. V cene je zahrnutá bezplatná kyvadlová doprava medzi „ochutnávacími“ stanicami. S ohľadom na preventívne po-pandemické opatrenia bude do predaja uvoľnený limitovaný počet vstupeniek a prirodzene budeme aplikovať všetky nariadenia Úradu verejného zdravotníctva SR.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top